نیسان ژوک استینگر؛ الماس براق لس آنجلس

|
۰ دیدگاه

نیسان در حال به نمایش گذاشتن برنامه Color Studio خود در نمایشگاه اتوموبیل لس آنجلس است و دو مدل از سری Juke خود را در رنگ های مشکی و زرد در ویترین نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است. Color Studio به خریداران این امکان را می دهد تا به میل خود و بسته به سلیقه خود سری Juke و حتی Versa Note را با قیمت های متفاوتی خریداری نمایند. سری جدید و خاصStinger به همین منظور در این نمایشگاه به عموم نمایش داده می شوند.

Capture

 

یکی از همین نیسان های سری Stinger عمدتا به رنگ مشکلی و دارای قسمت های زردرنگ و دیگر اتوموبیل این سری به رنگ زرد و دارای بخش های مشکی رنگ می باشد.این بسته های دلخواه که توسط Color Studio به مشتریان نمایش داده شده اند ، در ژانویه 2016 و توسط نمایندگان Nissan با قیمت 990$ و بر اساس قیمت گذاری 2016 Juke SV عرضه خواهند شد.


Capture

juke-stinger-8

استارت سری Juke Yellow Stinger با رنگ روکش زرد روشن زده خواهد شد.آینه های بیرونی مشکی، دستگیره های در ، چرخ های 17 اینچی با ساختار آلیاژی و یک spoiler مشکی عقب نیز در این اتوموبیل دیده می شود.سپر های عقب و جلوی مشکی نیز در این سری به چشم می خورند.درداخل اتاق این سری، کنسول مرکزی،کلید های برقی پنجره ها،حلقه های منفذ هوافرمان،قسمت پایینی درب ها که پارچه ای هستند به زنگ زرد مزین شده اند. صندلی ها نیز مشکی اما تکیه گاه صندلی ها با بخش های زرد رنگ رنگ آمیزی شده اند.

Capture

سری Black Stinger نیز وضعیتی مشابه با سری قبل دارد ؛ پایه و اساس این سری بر اساس رنگ مشکی طراحی شده است و آیینه های بیرونی ، دستگیره های درب و سپر عقب که همگی زرد رنگ هستند نیز به چشم می آیند. چرخ های مشکی و سپر هایی که از رنگ زرد در آن ها استفاده شده است نیز از دیگر ویژگی هایی این سری است.فضای داخل این سری را می توان مشابه با سری Yellow Stinger دانست.

لوازم و امکانات اضافی Color Studio را نیز می توان به آپشن های این سری ها اضافه کرد. بنا بر گفته شرکت نیسان ، Juke های سری Stinger با تولید محدود مواجه خواهند بود اما اطلاعاتی راجع به این که چه مقدار محدودیت در این زمینه اعمال می شود به بیرون نشر نکرده است.

منبع : Gizmag

0 پسندیده شده
محمدرضا رشیدی
محمدرضا رشیدی هستم. دانشجوی کارشناسی فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد نجف آباد و مدرس زبان در موسسه جهاد دانشگاهی واحد اصفهان .حدود 5 سالی هست که در زمینه ترجمه و ویرایش مقالات مجلات اینترنتی فعالیت می کنم و کتاب هایی رو هم ترجمه کردم که به صورت اینترنتی منتشر شدند که بارز ترینشون کتاب امنیت گوگل بود. حالا هم این افتخارو دارم که در خدمت شما عزیزان خوانندگان مجله اینترنتی کلیک باشم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.