احتمال تجهیز گلکسی اس 7 سامسونگ به نمایشگری با لبه‌ی خمیده‌ در بخش بالا و پایین

کمپانی سامسونگ همواره نشان داده که از نظر نوآوری و ریسک طراحی یک شرکت کاملا فعال و بی‌پرواست. به گزارش کلیک، زمانی که این کمپانی اولین نسخه از فبلت گلکسی نوت را با صفحه نمایش 5.3 اینچی طراحی و معرفی کرد، از سوی شرکت‌هایی همچون اپل مورد تمسخر قرار گرفت اما حالا می‌بینیم که تجهیز گوشی‌های هوشمند به صفحه نمایش‌های 5 یا 5.5 اینچی امری به امری کاملا رایج تبدیل شده است. سامسونگ گوشی هوشمند گلکسی اس 6 اج خود را نیز به صفحه نمایشی با لبه‌ی خمیده مجهز کرد و یک نوآوری تمام عیار را ارائه کرد. اما بر اساس تازه‌ترین اخبار به دست آمده، به نظر می‌رسد که سامسونگ گوشی هوشمند گلکسی اس 7 اج خود را نیز با یک نوآوری جدید همراه می‌سازد.

1

گزارشات حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد صفحه نمایش گلکسی اس 7 اج را از نوع انعطاف‌پذیر و مجهز به لبه‌ی خمیده در بخش فوقانی و تحتانی طراحی کند. هنوز مشخص نشده که آیا لبه‌های سمت راست و چپ این گوشی هم خمیده طراحی می‌شوند یا خیر، اما تصاویر مفهومی ارائه شده از سوی سایت Phonearena.com نشانی از این لبه‌های خمیده در دو سمت نمایشگر آن ندارند. پیش از این برخی از منابع داخلی سامسونگ اشاره کرده بودند که گلکسی اس 7 به صفحه نمایشی 5.2 اینچی مجهز شده و گلکسی اس 7 اج سامسونگ از صفحه نمایشی 5.7 اینچی بهره‌مند می‌شود. بنابراین احتمالا گلکسی اس 7 اج سامسونگ یک فبلت مجهز به نمایشگر خمیده در بخش فوقانی و تحتانی خواهد بود و کاملا یک نوآوری جدید را به همراه خواهد داشت.

2

هنوز اطلاعات دقیقی در رابطه با نحوه‌ی انعطاف‌پذیر بودن صفحه نمایش گلکسی اس 7 اج سامسونگ ارائه نشده، اما گفته شده که این صفحه نمایش از زیر لایه‌های پلاستیکی و انعطاف‌پذیری تشکیل می‌شود و در اقع زیرشاخه‌ای از سری پنل‌های نمایشگر YOUM سامسونگ خواهند بود. اما تجهیز گلکسی اس 7 اج به نمایشگری با لبه‌ی خمیده واقع در بخش بالا و پایین تنها خبری نیست که امروز به دست ما رسیده است. گزارشات به دست آمده حاکی از آن است که سامسونگ دو پرچمدار جدید خود را برخلاف محصولات گذشته با قابلیت پشتیبانی از حافظه‌ی جانبی (رم میکرو اس‌دی) عرضه می‌کند. هنوز مشخص نشده که آیا همچنان پرچمداران سامسونگ از نظر ظرفیت حافظه‌ی داخلی پیش فرض در نسخه‌های مختلفی عرضه می‌شوند یا خیر، اما در هر صورت به احتمال زیاد این دومحصول قابلیت پشتیبانی از حافظه‌ی جانبی را به همراه خواهند داشت و این موضوع بدوین تردید برای کاربران امری خوشایند محسوب می‌گردد.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *