به روز رسانی امنیتی ماه نوامبر گوشی One A9 اچ‌تی‌سی ارائه شد

|
۰ دیدگاه

به تازگی آقای مو ورسی (Mo Versi) نایب رئیس بخش مدیریت محصول کمپانی اچ‌تی‌سی در بیانیه‌ای رسما اعلام کرده که به روز رسانی امنیتی گوشی هوشمند One A9 این شرکت همانطور که قول داده شده بود از شب جمعه ارائه می‌شود.به گزارش کلیک، این به روز رسانی علاوه بر اینکه جنبه‌های امنیتی دارد، منجر به بروز پیشرفت‌هایی در عملکرد دوربین دستگاه و عمر باتری آن نیز می‌شود. در حال حاضر که در روز دوشنبه به سر می‌بریم، بسیاری از کاربران گوشی هوشمند One A9 اچ‌تی‌سی در کشورهای مختلف قادر به دانلود و نصب این به روز رسانی از طریق OTA هستند. به بیان دیگر پیغام هشدار مربوط به این به روز رسانی‌ هم اکنون در گوشی هوشمند آن‌ها قابل مشاهده است. با این وجود امکان بررسی ارائه‎‌ی این به روز رسانی و استفاده از آن به صورت دستی نیز وجود دارد که بدین سبب می‌بایست از گوشی هوشمند خود مسیر زیر را دنبال کنید:

Setting>>About Device>>Updtates

آقای مو ورسی در اظهارات خود گفته: “کاربران نسخه‎‌های آنلاک گوشی هوشمند One A9 اچ‌تی‌سی، به روز رسانی امنیتی ماه نوامبر این محصول نه تنها جنبه‌ی امینیتی داشته بلکه منجر به بهبود عملکرد دوربین و باتری دستگاه شما نیز می‌شود. شما می‌توانید ازجمعه شب نسبت به دانلود این به روز رسانی اقدام کنید.” همانطور که مشخص است، این به روز رسانی تنها برای نسخه‌های آنلاک گوشی هوشمند One A9 اچ‌تی‌سی قابل استفاده خواهد بود. هنوز مشخص نشده که کاربران نسخه‌ی لاک این محصول چه زمانی قادر به استفاده از این به روز رسانی می‌شوند.  البته پیش از این به روز رسانی‌های مرتبط با محصولات سامسونگ، ال‌جی و سونی طبق روال از پیش تعیین شده‌ی گوگل ارائه شد. حال به نظر می‌رسد که اچ‌تی‌سی نیز در قصد دارد که این روال را برای گوشی‌های هوشمند خود در نظر بگیرد.

0 پسندیده شده
امین رضائیان
امین رضائیان هستم. 25 ساله و دانشجوی ارشد رشته‌ی عمران - مهندسی زلزله، فوق‌العاده علاقمند به دنیای دستگاه‌های هوشمند به ویژه موبایل و تبلت، تقریبا 4 سالی میشه که به طور حرفه‌ای تو زمینه‌ تولید محتوا، پشتیبانی رسانه‌ای و نگارش مقالات اختصاصی حوزه‌ موبایل، تبلت و اجزای سخت افزاری تشکیل دهنده‌ این محصولات فعالیت دارم. امیدوار هستم که بتونم تجربیات خودم رو به شکل کاربردی در اختیار شما عزیزان قرار بدم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.