مشکلات اپل آیپد پرو: تبلت من در حال شارژ خاموش می شود!

|
۰ دیدگاه
تصویر اپل آیپد پرو

چند وقت پیش اپل اعلام کرد که آیپد پرو قرار است در روز 9 سپتامبر منتشر شود اما در نهایت این تبلت در 11 نوامبر منتشر شد. صاحبان این تبلت های جدید از مشکلات مختلف این دستگاه شکایت دارند.

مشتریان تبلت های 9-12 اینچی آیپد پرو هرگز از خرید جدید خود خوشحال نخواهند شد اگر تبلت (حداقل 799 دلاری آن ها) مشکلات فراوانی داشته باشد.

چندین مشتری آپید پرو گفته اند که تبلت آن ها در حین شارژ خاموش می شود. در واقع اگر میزان شارژ آن زیاد شود خاموش می شود یا هنگ می کند. با توجه به اینکه عده ای از کاربران گوشی خود را شب تا صبح در شارژ می گذارند این مشکل بسیار غیر قابل تحمل است.

متن زیر شامل شکایت یکی از مشتریان است:

“در شب شارژ تبلتم کمتر از 40 درصد بود و مجبور شدم آن را شارژ کنم و به رختخواب رفتم، وقتی که بیدارم شدم دیدم که تبلتم خاموش شده و دیگر روشن نمی شود.”

شرکت اپل هنوز به مشکل شارژ پاسخی نداده اما مشتریان همچنان امیدوارند که این مشکل با ارتقا نرم افزار برطرف شود.

برخی از صاحبان آیپد نیز از مشکلات نرم افزار اسپاتیفای (اپلیکیشن موسیقی آنلاین) در آیپد پرو شکایت داشته اند.

اپل همچنان در حال بررسی مشکل نرم افزار اسپاتیفای می باشد اما انجمن اسپاتیفای ادعا کرده که نرم افزار آن ها هیچ مشکلی ندارد و در آیپد پرو کرش می کند و به صورت ناگهانی از برنامه خارج می شود.

منبع: tecktimes

0 پسندیده شده
محمدهادی پیرو
دانشجوی رشته ی مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) هستم و در کرمانشاه زندگی می کنم. به شدت به برنامه نویسی و تولید نرم افزار علاقه مندم. همیشه سعی می کنم مهارت های خودم رو در هر زمینه ای از علم کامپیوتر ارتقا بدم. امیدوارم مطالبی که می نویسم براتون مفید باشه.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.