معرفی برخی بازی های محبوب اندروید

اگر می خواهید اوقات فراغت خود را با بازی های سرگرم کننده بگذرانید، می توانید به بازی های اندرویدی فکر کنید!

کلیک- شاید وقتی در سفر هستید بخواهید بازی­ های­ زیادی انجام دهید. در این جا تعدادی از بازی ­های اندرویدی را می بینید که شاید با انجام آنها بتوانید در زمان تعطیلات خودتان را سرگرم نمایید. در این مطلب چهار عنوان مربوط به چند هفته گذشته را معرفی می کنیم. البته این بازی ­ها لزوما بهترین بازی های موجود نیستند.

1

  • سودا دانجن (سیاهچال سودا)

بازی سودا دانجین (Soda Dungeon) یک بازی با ظریف کاری­ های بسیار است که شاید همه از آن خوششان نیاید. شما در این بازی نقش یک کارگشا را دارید که به دنبال گنجینه ­های سیاهچال­ است اما تمایلی ندارد تا خودش را در خطر بیاندازد. به جای این کار از رستوران محلی جنجگو استخدام کرده و آنها را با سودا جذب کنید؛ هزینه­ های حاشیه ­ای را پرداخت کرده و همان طور که جنگجو های اجیرشده هیولاها را از بین می برند، بخشی از گنج­ های پیدا شده را برای خودشان نگه می­ دارند.

در صورتی که بخواهید بازی را تا به آخر ادامه دهید یک ویژگی جالب در بازی هست؛ می توانید بازی را در حالت «مبارزه خودکار» قرار دهید و اجازه بدهید تا بازی خودش کنترل را در دست بگیرد. اما اگر گروهی را ایجاد کنید که دارای توانایی ها و سلاح­ های مورد نیاز باشند و شیوه ­ایی استراتژیک را در پیش بگیرید؛ مخصوصا هر چه بیشتر به داخل سیاه چال وارد شوید و به مراحل بالاتر برسید، شانس بیشتری در بازی خواهید داشت. ایجاد تعادل مناسب بین ابزارهای شفادهنده و نیروهای مخصوص مبارزه، باعث ایجاد تمایز در گذشتن آسان از غول­های پایانی یا تقلا و تلاش زیاد برای عبور از آنها خواهد شد.

قیمت : مجانی

1

  • دیگفندر

دیگفندر (Digfender) یک بازی جدید در ژانر بازی­ های دفاع از قلعه است. تونل هایی را زیر فونداسیون (پایه) قلعه­اتان حفر می کنید و یک مارپیچ دارای برج­ های نگهبانی را ایجاد می کنید تا دشمنانتان را از بین ببرید. در این بازی هم همانند بیشتر ژانرهای معمول در این سبک با شکست دادن دشمنان چند سکه طلا برنده می ­شوید که به وسیله آنها می­ توانید مواضع دفاعی­اتان را قدرتمند تر کنید. در این بازی برج­ هایی وجود دارند که می توانند باعث کم شدن سرعت دشمنان شده، دو نفر را با هم نابود کرده یا مواد منفجره پرتاب کنند که برای نابودی گروهی دشمنان موثر اما با عملکردی بسیار کند است. می­توانید تمام منابع را دست­کاری کنید و تونل ­هایی طراحی کنید تا دشمنان در مسیر غیر مستقیم قرار گرفته تا بتوانید بهترین گنجینه ­های باقی ­مانده در زیر زمین را غارت کنید.

برج ­های پشتیبانی و تله ها هم برای جذاب­ تر شدن بازی وجود دارند. برج های پشتیبان می­توانند موجب تقویت برج­های مجاور شوند. این برج­ها باعث افزایش قدرت آتش باری شده یا موجب ارتقای سریع­تر دیگر برج­ها می­ شوند. تله­ ها اقلامی یکبار مصرف هستند که می توانند قدرت آتش را اندکی افزایش داده و برای گرفتن اسیر مناسب هستند. بازی دیگفیندر ساده اما جذاب است. این بازی مجانی می باشد. تعدادی خریدهای داخل بازی وجود دارند که کمک می کنند تا افزایش دهنده ­های قدرت (Powerups)­ بیشتری بخرید اما توانایی هایی که در بازی بدست می آورید باعث می­شود تا قدرت آتش­ باری شما بیشتر شود؛ اما نیازی به خرید افزایش دهنده قدرت نخواهید داشت.

قیمت : مجانی

 1

  • جنگ ستارگان : کهکشان قهرمانان

بخشی از بازی کهکشان قهرمانان به صورت RPG و بخشی از آن کارت بازی و جمع آوری athon است. این بازی پُر از بخش های طاقت فرسا است. اما این امر باعث نمی شود که این بازی جذاب نباشد. در مبارزات برای نور، تاریکی و نیرو می جنگید، پول بدست می ­آورید تا برای خرید شخصیت­ های جدید هزینه کنید یا پول بدست آمده را برای تقویت شخصیت ­های موجود هزینه کنید. ابزار­هایی (گیرهایی) هم برای جمع آوری وجود دارند تا گروهتان را قدرتمندتر سازید. جوخه های بالای پنج نفر به صورت نوبتی مبارزه می­ کنند. شاید در خلال مبارزات بخواهید اول شفادهنگان (Healers) را نابود کنید اما تعدادی از واحدها توانایی های ویژه­ ایی دارند که شما را وادار می سازند تا اول آنها را نابود کنید. بعضی هم می ­توانند تمام جوخه شما را نابود کنند. البته شما هم دارای همین توانایی ها هستید.

زمان بازی کردن به دلیل انرژی محدود است. مدت زمانی طول می کشد تا وارد مبارزه شوید و هر چند دقیقه انرژی بیشتری بدست می­ آورید. اما اگر واقعا علاقه ­مند به بازی هستید، این توقف برایتان سخت خواهد بود مگراین که خواهان پرداخت پول باشید تا بتوانید از این وقفه گذر کنید. همچنین مقدار زیادی انرژی به عنوان جایزه می گیرید بنابراین اگر آرام و با ثبات حرکت کنید و در باتلاق میکروترنزکشنها (microtransactions) گیر نکنید، خیلی راحت می توانید به بازی ادامه دهید.

قیمت:مجانی

 2

  • ایستگاه نبرد:هاربینجر

هاربینجر روایت دقیقی از پیروزی نیست اما باید آن را بازی کنید. اطراف یک منظومه خورشیدی تصادفی به سرعت گردش می کنید؛ دشمنان را منفجر کرده و منابع لازم برای کشتی خودتان را جمع آوری می کنید. در طول مسیر ماموریت هایی برای رهگیری دشمنان خاص خواهید داشت یا کمک به کشتی ­هایی که به دنبال اسکورت یک کشتی دوست هستند.

بخش رابط کاربری خیلی ساده و کاربرپسند نیست و موارد زیادی در این قسمت گنجانده شده است. می­ توانید کشتی هایتان را به سلاح­ هایی مجهز کنید که هر کدام دارای مزایا یا مشکلات خاص خود است. با کامل کردن ماموریت ­ها و از بین بردن دشمنان به اندازه کافی منابع جمع کنید تا قادر باشید کشتی بزرگ تر و مجهزتری داشته و در راه تعدادی شریک برای خودتان پیدا کنید. همان طور که پیشرفت می کنید و امتیاز بالاتری به دست می آورید، در نهایت می توانید مراحل جدید و کشتی­های جدید برای مبارزه بدست آورید. البته شکست مقدمه پیروزی است!

قیمت : 3.99 دلار، 2.99 یورو،5.99 دلار استرالیابدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *