الکامپ 21، داده کاوی می‌شود

|
۰ دیدگاه

الکامپ امسال با هدف هدفمند کردن بازدیدکنندگان داده کاوی میشود. مدیران سازمان نصر ضمن وعده حضور شرکت های بین المللی در این نمایشگاه از داده کاوی این نمایشگاه خبر دادند.داده کاوی نمایشگاه الکامپ این امکان را برای مسئولان فراهم میکند تا با اطلاع از میزان تحصیلات، موقعیت مکانی و مشخصات بازدید کنندگان برای سالهای بعد برنامه ریزی دقیق تری انجام داده تا بتوانند رضایت بازدیدکنندگان و غرفه داران را فراهم کنند.

اقدامات انجام شده برای نمایشگاه الکامپ 21 در حالی روی داده است که تنها 3 ماه از صدور مجوز برپایی نمایشگاه به نام سازمان نظام صنفی رایانه‌ای می‌گذرد. از آنجا که الکامپ سال آینده نیز توسط همین سازمان برگزار خواهد شد، انتظار می‌رود بیست و دومین دوره نمایشگاه به بهترین و بزرگ‌ترین الکامپ تاریخ بدل شود.

گفتنی است مدیران سازمان نظام صنفی رایای نیز در نشستی خبری بر این موضوع تاکید کرده و وعده حضور مستقیم شرکت‌های بین‌المللی، ثبت نام بازدیدکنندگان و داده کاوی اطلاعات به دست آمده و برنامه‌ریزی برای برپایی الکامپی بزرگ و بین‌المللی را برای سال آینده داده‌اند و برای رسیدن به این هدف، دبیرخانه دایمی نمایشگاه الکامپ که یک سال از آغاز به کار آن می گذرد در حال پیگیری تمام امور مرتبط با الکامپ است.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.