الکامپ امسال، بین المللی تر از همیشه

|
۰ دیدگاه

یکی از اهداف اصلی برگزاری نمایشگاه ها، ایجاد تعامل بین شرکت کننده ها و ارائه دستاوردها برای توسعه همکاری فیمابین است و از این رو حضور شرکت های خارجی در هر نمایشگاهی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

سخنگوی سازمان نصر پیش از شروع نمایشگاه الکامپ، از حضور گسترده فعالان آی تی خارجی در این نمایشگاه خبر داده است.

بحری با اشاره به پیش بینی حضور گسترده فعالان آی تی در نمایشگاه الکامپ اظهار داشت: در نمایشگاه جیتکس، از شرکت‌های خارجی برای بازدید از الکامپ دعوت به عمل آمد و آنها نیز برای سفر به ایران و حضور در نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند و این احتمال می رود که حجم بازدیدکنندگان خارجی نمایشگاه بالاتر از همیشه باشد.

وی افزود: در نمایشگاه الکامپ امسال پاویون کشور چین برپا خواهد شد و علاوه بر آن شرکت‌هایی از کشورهای مختلف از جمله تایوان، امارات، ایرلند، روسیه و آمریکا در این نمایشگاه غرفه خواهند داشت.

گفتنی است نمایشگاه ایران الکامپ 1394 از 23 آذرماه به مدت 4 روز در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا خواهد شد.

در نمایشگاه الکامپ امسال تنها کشور چین دارای یک پاویون می باشد و سایر کشورها راسا تحت عنوان شرکت اقدام به تهیه غرفه کرده اند.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.