حضور استارت آپ ها در نمایشگاه الکامپ 21

|
۰ دیدگاه

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور (نصر) به عنوان برگزار کننده نمایشگاه الکامپ امسال شرایط و تسهیلاتی را برای شرکت های متقاضی در این نمایشگاه فراهم کرده است.

سازمان نصر به استارتاپ های متقاضی حضور در این نمایشگاه فضای رایگان اختصاص داده است و استارت آپ هایی که شرایط تعیین شده را داشته باشند به صورت رایگان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

این اقدام به منظور حمایت از رشد و بلوغ فرهنگ کارآفرینی در چارچوب بومی و ملی و حمایت از آنها انجام شده است و کسب و کارهای نوپا بدین طریق میتوانند فرصت حضور در کنار بزرگترین شرکت های تکنولوژی کشور را داشته باشند.

برخی از شرایط حضور استارت آپ ها در نمایشگاه الکامپ به شرح ذیل تعیین شده است و شرکت های حاضر در این نمایشگاه دارای این شرایط هستند.

  • بیش از یک سال سابقه تاسیس
  • محصول و خدمات ایشان به مرز تجاری رسیده باشد
  • طرح ایشان در جهت و راستای بهبود شرایط کشورمان باشد.

این سازمان همچنین برای شرکت های فعال در حوزه آی تی نیز تسهیلاتی در نظر گرفته است که بر اساس آن شرکت کنندگان میتوانند از تسهیلات ارزان قیمت برای حضور در این نمایشگاه استفاده کنند.

بر اساس این طرح، شرکت های حاضر در این نمایشگاه میتوانند از تسهیلات فراهم شده توسط صندوق حمایت از توسعه صنایع الکترونیک استفاده کنند.

این صندوق با هدف ایجاد شرایط برابر برای تمامی شرکت کنندگان، تسهیلات ارزان قیمتی را به عنوان کمک هزینه حضور در نمایشگاه الکامپ در اختیار متقاضیان قرار خواهد داد تا هیچ شرکتی به واسطه کمبود نقدینگی از امکان حضور در این نمایشگاه بازنماند.

این تسهیلات با نرخ سود 12 درصدی با تنفس دو ماهه است که بازپرداخت آن طی 7 قسط و به مدت یک سال خواهد بود.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.