راه حل های کانکس مسکونی و خانه های کمپانی ویمبو

اگر در طبیعت، نقطه ای دنج و آرام را برای ساختن خانه ی تفریحی خود انتخاب کرده اید ولی شرایط آن به صورتی است که نمی توانید مصالح و مواد مورد نیاز ساخت و ساز را به آنجا حمل کنید، کمپانی ویمبو یک پیشنهاد ویژه برای شما دارد.

به گزارش کلیک،خانه های پرتابل شرکت ویمبو که توسط جمعی از طراحان خلاق و حاذق این کمپانی ساخته و طراحی شده است، مناسب برای مکان و نقاطی است که غیر قابل دسترس و صعب العبور میباشند. معماری شده، اندازه گذاری دقیق و محاسبه شده، پیش ساخته و با با قابلیت مونتاژ و سرهم کردن آسان.

خانه های ویمبو، برای مکان هایی ساخته شده اند که دسترسی مواد و مصالح برای ساختن خانه و مسکن به روش سنتی با آجر و مصالح سخت میباشد، این خانه ها با محاسبات مهندسی و بسیار دقیق ساخته و طراحی شده اند. همچنین این خانه های تولیدی برای استفاده از اوقات فراغت و دسترسی به یک خانه ی موقتی در نقاط غیر قابل دسترس و صعب العبور است و نمیتوان از آن به عنوان یک محل اسکان با قابلیت مونتاژ و سرهم سازی سریع برای مدیریت بعد از اتفاقات و بلایای طبیعی به حساب آورد.

vimob-shelter-2

کابین خانه ی ویمبو از استحکام کافی و قابل اطمینانی برخوردار است. اجزا و بخش های مختلف این کابین به راحتی توسط پیش پا افتاده ترین ابزار و وسایل قابل حمل در مسیرهای صعب البور قابل مونتاژ است. همچنین اجزا و بخش های مختلف این کابین طوری در نظر گرفته شده اند که هیچ یک از اجزا اشتباهی در جای غلطی قرار نگیرند و هر جزء و بخش از کابین جای کاملا مشخص و معینی دارد. استفاده از این خانه ی مدرن و بروز علاوه بر ویژگی های ذکر شده از مزایای دیگری نظیر:چ کاهش زمان ساخت، مواد خام مصرفی و همچنین به حداقل رساندن اثرات مضر کربن بر محیط زیست برخوردار است.

vimob-shelter-5

مدل اولیه این خانه ی کمپانی ویمبو، مساحتی معادل 37 متر مربع را اشغال میکند، این خانه با دیوارهای ساخته شده از چوب های SOB و سقفی از چوب درخت کاج به عنوان یک خانه ی کاربردی، شیک، مدرن و کامل شناخته میشود. نمای بیرونی خانه از چوب و درب های شیشه ای بزرگی تشکیل شده است که براحتی امکان دسترسی به تراس و مشاهده نمای بیرونی و زیبای طبیعت را برای شما فراهم میکند.

vimob-shelter-11

همچنین چهار مدل دیگر از این محصول نیز معرفی و ساخته شده  است.

مدل کوچک و اولیه این خانه فضایی برابر با 28.5 متر مربع را اشغال میکند که شامل یک اتاق خواب و حمام و دستشویی میباشد. این مدل از خانه ی ویمبو مناسب برای یک زوج جوان برای سپری اوقات فراغتشان میباشد.

vimob-shelter-12

مدل متوسط آن فضایی برابر 36 متر مربع را اشغال میکند که علاوه بر امکانات مدل قبلی یک اتاق خواب اضافه تر را شامل میباشد که میتوان به عنوان اتاق مطالعه و یا اتاق میهمان از آن استفاده کرد. سومین مدل، مدل بزرگ این محصول تقریبا یک خانه ی تمام عیار به حساب میاید و از سه اتاق خواب و سرویس بهداشتی و همچنین فضای مورد نیاز برای آشپزخانه و رختشویی برخوردار میباشد. همچنین فضای مورد نیاز برای این مدل 80.5 متر مربع میباشد.

vimob-shelter-10

در نهایت، آخرین مدل و نسخه چهارم که به عنوان مدل فوق بزرگ شناخته میشود، کاملا شرایط یک محیط ایده آل و مناسب را برای اسکان یک خانواده دارد و نام دیگر این مدل، مدل خانواده میباشد. از 3 اتاق خواب، آشپزخانه و رختشویی و 3 حمام مجزا تشکیل شده است و فضایی برابر با 113.8 متر مربع را اشغال میکند.

vimob-shelter-13

خانه های کمپانی ویمبو زودتر از موعد مقرر در سال جاری حاضر شد و ویمبو در حال دریافت سفارشات فروش میباشد و محصولات ویمبو آماده ارائه خدمات به مشتریان میباشد.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *