اپلیکیشن نمایشگاه‌ها در الکامپ رونمایی شد

|
۰ دیدگاه

اپلیکیشن ثبت اطلاعات، ارتباط پویا واطلاع رسانی نمایشگاه‌ها هم‌زمان با بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.به گزارش کلیک ثبت اطلاعات بازدیدکنندگان از نمایشگاه، نمایش و جستجوی کامل شرکت کنندگان در نمایشگاه و پروفایل‌های شرکت کنندگان، نقشه نمایشگاه و سالن‌ها، مسیر یاب، اعلام برنامه‌ها و زمان‌بندی کنفرانس‌ها و مراسم نمایشگاه و ثبت برنامه‌ریزی  ملاقات‌های و بازدید‌های نمایشگاه از جمله امکانات این نرم‌افزار است.

به روزرسانی بانک‌های اطلاعات نرم‌افزار از طریق اینترنت،  ثبت علاقه مندی(Favorite)  شرکت‌ها و محصولات برای دسترسی ساده به آنها، ثبت یادداشت روی پروفایل هر شرکت و یا محصولات، ثبت اطلاعات عضویت کاربر اپلیکیشن برای ارتباط پویا با بازدیدکننده، ارسال پیام (Alert) به کاربر اپلیکیشن، قابلیت به اشتراک گذاشتن اطلاعات در شبکه‌های اجتماعی، قابلیت اتصال به شبکه توییتر با تنظیم # تگ مربوط به نمایشگاه، اختصاص QR کد به هر شرکت قابل اسکن و ذخیره توسط بازدید کننده‌ها و اختصاص QR کد به هر بازدید کننده قابل اسکان توسط شرکت‌ها از جمله امکانات این اپلیکیشن است.

اپلیکیشن ثبت اطلاعات، ارتباط پویا واطلاع رسانی نمایشگاه‌ها در فروشگاه کافه بازار به نشانی https://cafebazaar.ir/app/com.negaretech.Elecomp2015/?l=fa در دسترس است.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.