ایسمینار، راهی برای حذف بعد مکان

|
۰ دیدگاه

در نمایشگاه الکامپ ۲۱ بیش از هر چیز حضور استارت آپ ها چشمگیر بود و در کلیک سعی میکنیم استارت آپ های موفق را معرفی خواهیم کرد.مانوئل اوهانجانیانس مدیر مسئول سایت ایسمینار در مصاحبه اختصاصی با سایت کلیک در مورد فعالیت سایت ایسمینار گفت: ایسمینار حدود دوسال است که شروع به فعالیت کردیم و کلاس و سمینار های انلاین برگزار می کنیم. بعد مکان را از کلاس های خود حذف کرده ایم ولی شرکت کنندگان در زمان واحد در سمینار شرکت می کنند. سخنران استاد مدرس و فایل ویدیو و موارد دیگر بصورن آنلاین در اختیار آنها می گذاریم.

وی در ادامه گفت: ما سه دسته مخاطب داریم کاربران معمولی و سازمانها که برای آنها سمینارهایی بنا به سر فصل های خودشان، برگزار می کنیم.

دسته سوم سازمان های دولتی هستند که ما برای ایشان بسته دولت الکترونیکی در نظر گرفتیم و بر اساس مصوبه سازمان برنامه برای تمام سازمان اجرایی برگزار خواهد شد از جمله سازمان هایی که با آن ها همکاری داشته ایم میتوان به وزارت نیرو، وزارت ورزش و دانشگاه آزاد اشاره کرد.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.