معرفی سامانه نظات بر اماکن اقامتی در الکامپ

|
۰ دیدگاه

معاون فناوری اطلاعات سازمان میراث فرهنگی گفت: سامانه نظارت بر محتوای وسایل گردشگری و اماکن اقامتی در غرفه سازمان میراث فرهنگی معرفی شده است.

به گزارش کلیک و به نقل از ستاد خبری الکامپ 21، بنایی با اشاره به فعالیت‌های سازمان در موضوع دولت الکترونیکی گفت: با توجه به اهداف کلانی که برای سازمان مصوب شده است، نقش حاکمیتی و نظارتی روی خدمات گردشگری بوده و این نقش پررنگ، مستمر و جاری است.

وی افزود: برای توسعه دولت الکترونیکی، خدمات نظارتی بر عملکرد دفاتر گردشگری را در دستور کار داریم که سامانه نظارت الکترونیکی در حال توسعه است و به زودی معرفی خواهیم کرد.

معاون فناوری اطلاعات سازمان میراث فرهنگی تصریح کرد: برای نظارت بر محتوای وسایل گردشگری و اماکن اقامتی از حدود پنج سال پیش سامانه‌ای را راه‌اندازی کرده‌ایم که به زودی رونمایی خواهیم کرد.

وی بیان کرد: سازمان برنامه‌های بسیاری برای توسعه دولت الکترونیک دارد که برای تحقق آن نیازمند زیرساخت‌های کلان هستیم تا روند توسعه تسهیل شود.

بنایی گفت: تا زمانی که زیرساخت‌ها تکمیل نشود قطعا توسعه‌ای رخ نخواهد داد و نمی‌توان فعالیت مناسبی برای دولت الکترونیکی انجام داد.

وی بیان کرد: تا ایام دهه فجر دو سامانه نظارتی برای رونمایی خواهیم داشت که می‌توان به سامانه نظارت تورهای آنلاین ورزرو آنلاین اماکن اقامتی اشاره کرد.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.