معرفی سامانه نظات بر اماکن اقامتی در الکامپ

معاون فناوری اطلاعات سازمان میراث فرهنگی گفت: سامانه نظارت بر محتوای وسایل گردشگری و اماکن اقامتی در غرفه سازمان میراث فرهنگی معرفی شده است.

به گزارش کلیک و به نقل از ستاد خبری الکامپ 21، بنایی با اشاره به فعالیت‌های سازمان در موضوع دولت الکترونیکی گفت: با توجه به اهداف کلانی که برای سازمان مصوب شده است، نقش حاکمیتی و نظارتی روی خدمات گردشگری بوده و این نقش پررنگ، مستمر و جاری است.

وی افزود: برای توسعه دولت الکترونیکی، خدمات نظارتی بر عملکرد دفاتر گردشگری را در دستور کار داریم که سامانه نظارت الکترونیکی در حال توسعه است و به زودی معرفی خواهیم کرد.

معاون فناوری اطلاعات سازمان میراث فرهنگی تصریح کرد: برای نظارت بر محتوای وسایل گردشگری و اماکن اقامتی از حدود پنج سال پیش سامانه‌ای را راه‌اندازی کرده‌ایم که به زودی رونمایی خواهیم کرد.

وی بیان کرد: سازمان برنامه‌های بسیاری برای توسعه دولت الکترونیک دارد که برای تحقق آن نیازمند زیرساخت‌های کلان هستیم تا روند توسعه تسهیل شود.

بنایی گفت: تا زمانی که زیرساخت‌ها تکمیل نشود قطعا توسعه‌ای رخ نخواهد داد و نمی‌توان فعالیت مناسبی برای دولت الکترونیکی انجام داد.

وی بیان کرد: تا ایام دهه فجر دو سامانه نظارتی برای رونمایی خواهیم داشت که می‌توان به سامانه نظارت تورهای آنلاین ورزرو آنلاین اماکن اقامتی اشاره کرد.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *