عرضه ایمیل بومی رایانا

|
۰ دیدگاه

سرویس نرم‌افزاری رایانا به مناسبت بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ ایمیل بومی را عرضه کرد.  
به گزارش کلیک، این سرویس نرم‌افزاری که پیش از این با قابلیت‌های فراوانی همچون ایمیل، پیامک و فکس به کاربرانش خدمات ارائه داده، در راستای اهداف خود ایمیلی به زبان اقوام ایرانی را ارائه کرده است.
از این پس کاربران رایانا می‌توانند با انتخاب یکی از زبانهای کردی، ترکی یا عربی، در محیطی به زبان بومی خودشان ارسال و دریافت ایمیل داشته باشند.
این اقدام سرویس نرم‌افزاری رایانا همزمان با بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ و در راستای ایجاد محیطی مناسب‌تر برای کاربران و بومی‌تر شدن این ایمیل ایرانی انجام شده است.
علاقمندان به ایمیل بومی که تاکنون موفق به ایجاد حساب کاربری نشده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سایت رایانا در این سرویس نرم‌افزاری به‌صورت رایگان ثبت‌نام و همزمان از اپلیکیشن اندرویدی این نرم‌افزار استفاده کنند.
رایانا در اقدام بعدی خود قصد دارد «ایمیل ساده» را ارائه کند که قابل استفاده برای تمام اقشار جامعه باشد و حتی اشخاصی با کمترین سواد ایمیلی نیز قادر به استفاده از آن باشند.
بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ2015)، به عنوان بزرگترین نمایشگاه صنعت فناوری اطلاعات کشور از 23 تا 26 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپاست و رایانا در سالن 35 غرفه 301 پذیرای بازدیدکنندگان است.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.