حمایت مالی از استارت آپ ها

|
۰ دیدگاه

در ادامه معرفی استارت آپ های نمایشگاه الکامپ ۲۱، به معرفی طرح لیزینگ محصولات دانش بنیان خواهیم پرداخت.حسن فتحی کارشناس بازار فناوری طرح لیزینگ محصولات دانش بنیان در مصاحبه اختصاصی با سایت کلیک گفت: این طرح دولتی است و وابسته به معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری است. ما با نرخ 9% به شرکت های دانش بنیان تسهیلات می دهیم و این طرح به این شکل است که یک خریدار و یک فروشنده باید باشد و ما مبلغ آن را لیزینگ می کنیم و اقساط انرا از خریدار می گیریم دوره بازپرداخت سی ماهه است و شش ماه هم تنفس دارد که مجموعا سی و شش ماهه می شود.
وی در ادامه گفت: فروشنده باید تولید کننده کالا باشد یعنی یک شرکت دانش بنیان باشد و واسطه نمی تواند از این طرح استفاده کند. صلاحیت شرکت دانش بنیان را یک کار گروه که در معاونت علمی است بررسی می کند و فرایند آن شش ماه طول می کشد و باید تقاضا خود را در سایت دانش بنیان ثبت کند تا بررسی شود و هیچ ضمانتی از انها گرفته نمی شود و تمام مراحل بررسی هایی که لازم است بصورت مجانی انجام می گیرد
وی در ادامه اضافه کرد: از وام لیزینگ حداکثر تا ده بار می توان استفاده کرد و این در صورتی است که صلاحیت آن تایید شود.

4 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.