حضور فعال ۵۰ شرکت خارجی در الکامپ ۲۱

|
۰ دیدگاه

ناصر علی سعادت رئیس سازمان نصر در اختتامیه نمایشگاه الکامپ ۲۱ از موفقیت‌های این نمایشگاه گفت.ناصر علی سعادت رییس سازمان صنفی رایانه در اختتامیه بیست و یکمین دور الکامپ گفت: این دوره الکامپ آغاز روندی است تا الکامپ جایگاه ملی منطقه و جهانی خود را بدست بیاورد.
وی افزود: برای اولین بار است که دبیرخانه دائم الکامپ افتتاح شد و این باعث رشد خوب الکامپ در دوره های بعد می شود. امسال نزدیک 500 غرفه داشتیم که 50 عدد از آنها شرکت های خارجی بودند و با این روندی که بعد از برجام شاهد آن هستیم امید داریم که حضور خارجی ها در دوره های بعدی الکامپ بسیار بهتر باشد.
وی در ادانه تشریح کرد: امسال ما یک سالن به استارت آپ ها دادیم که 80 غرفه در آن حصور داشتند ولی سال بعد یک سالن بزرگتر و در خور آنها در اختیار آنها می گذاریم که شاید حداقل 500 غرفه فقط از استارت آپ ها داشته باشیم.
وی در ادامه اضافه کرد: بیش 100هزار نفر از الکامپ امسال بازدید کردند و با توجه به سرمای هوا و آلودگی هوا بازدید خوبی بود و ما امید واریم تا با تغییر زمان و افزایش مکان نمایشگاه بازدید کننده بیشتری در دوره بعد داشته باشیم.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد که الکامپ سال آینده بهترین نمایشگاه بین المللی ایران باشد.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.