Looks تحولی در نرم افزارهای تصحیح رنگ

Looks محصولی از شرکت Red Giant است و انقلابی در نرم افزارهای اصلاح و تصحیح رنگ به حساب می اید. این نرم افزار امکانات بسیاری را در خود جای داده که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

نرم افزاری که پیش روی شماست علاوه بر اینکه توانایی اجرای جداگانه به عنوان یک نرم افزار مستقل را دارد (Standalone) به عنوان پلاگین برروی نرم افزارهایی که توانایی Host بودن را دارا هستند همچون محصولات مختلف شرکت ادوبی از قبیل Premiere، Photoshop، After Effects و محصولات شرکت های دیگر همچون فاینال کات پرو ، ادیوس و… متصل می گردد.

این نرم افزار بخشی از مجموعه کامل تری تحت عنوان Red Giant Magic Bullet Suite یا Red Giant Color Suite می باشد. سازنده این مجموعه یکی از بزرگترین شرکت های تولید نرم افزارهای چندرسانه ای و آموزش های ویدیویی برای جلوه های ویژه می باشد. پیش از این شما را با پکیج کامل Magic Bullet آشنا کردیم. این بار با نیومکس همراه باشید تا نگاهی به پلاگین تخصصی Looks داشته باشیم.

پیش از هرچیز لازم است بدانید این پلاگین قابلیت اضافه کردن Preset های از پیش تولید شده را داراست و شما می توانید از طریق بخش فروشگاه به بیش از هزاران Preset آماده این مجموعه دست پیدا کنید. در باب این فیلترهای از پیش تعریف شده این نکته را نیز در نظر داشته باشید که آنها را افراد فوق حرفه ای در زمینه تحصیح رنگ و فیلمسازی تولید کرده اند و قطعا با آنچه که شما خودتان می سازید بسیار متفاوت هستند و تمام استانداردهای لازم در این پریست های آماده رعایت شده است. تنها با انتخاب گزینه مناسب خود می توانید به راحتی رنگ ویدیوی خود را اصلاح و تنظیم کنید.

بصورت پیش فرض ۱۹۸ عدد قالب رنگ آماده قابل تغییر در این پلاگین گنجانده شده است. شرکت سازنده آنها را دسته بندی نیز کرده است. بخشی از آنها به رنگ های سرد و گرم، بخشی به نمایش های تلویزیونی ، بخشی به فیلم های مستقل/کوتاه/مستند/عروسی و بخشی نیز به فیلم های سینمایی نسبت داده شده اند. شما می توانید به راحتی پکیج های گسترده دیگری را نیز فروشگاه نیومکس خریداری کرده و به لیست خود اضافه کنید.

همه این موارد قابل تغییر هستند. فرض کنید یک رنگ برروی Footage شما بنشیند اما میزن قرمزی آن زیاد باشد یا اینکه Brightness تصویر را به شدت بکاهد شما به سادگی می توانید از طریق گزینه های مربوطه سریعا آن ها را تغییر داده به و نتیجه مطلوب خود دست پیدا کنید.

این پلاگین ۴۱ ابزار بسیار حرفه ای و قدرتمند برای ویرایش ویدیوی شما را درون خود گنجانده است. همچنین دو پلاگین Cosmo و Colorista که بصورت جداگانه نیز وجود دارند در داخل این پلاگین نیز وجود دارند.

اگر به دنبال یک پلاگین حرفه ای اصلاح رنگ هستید و می خواهید سریعا شروع کنید همین حالا اقدام به نصب این نرم افزار کنید و از ویژگی های آن لذت ببرید.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *