Moods دریچه‌ای به دنیای رنگ‌ها

نرم افزارهای متعددی برای اصلاح و تصحیح رنگ تولید شده‌اند و هریک از آن‌ها نیازهای متعددی را برطرف می‌کنند. Moods نرم افزار جدیدی Color Grading است که در ادامه با آن آشنا می‌شوید.

ملاک‌های شما برای انتخاب یک نرم افزار یا پلاگین تصحیح رنگ چیست؟ چه ویژگی‌های نظر شما را به خود جلب خواهد کرد؟ سرعت بالا، رابط کاربری ساده، تعدد Presetها یا در دسترس بودن؟ اگر هنوز ایده‌ای در این زمینه ندارید بهتر است تا یک بار با Moods کار کرده و تجربه‌ی لذت بخش خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

Yanobox Moods محصولی متفاوت و انعطاف‌پذیر بوده که بصورت Universal منتشر شده است و برروی اکثر نرم افزارهای مادر ویرایش فیلم همچون Adobe Premiere و Final Cut Pro قابل اجراست. ویژگی‌های متعدد این محصول قشر بزرگی از کاربران را از مبتدی تا فوق حرفه‌ای هدف قرار داده و اتفاقا تا حدود بسیار زیادی موفق بوده است.

از نکات برجسته این نرم افزار اصلاح و تصحیح رنگ می‌توان به حضور طیف گسترده‌ای از فیلترهای آماده رنگ در آن اشاره کرد که مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

رابط بصری و محیط کار بسیار کاربرپسند و در عین حال پیشرفته این محصول بسیار کارآمد بوده و به سادگی نیازهای شما را رفع خواهد کرد. در واقع این تنها سیستم تصحیح رنگ در دنیا است که کنترلر آن برروی تصویر در حال ادیت نمایش داده شده و توانایی انجام تغییرات را برروی صفحه نمایشگر دارید. به عبارت دیگر با یک پنجره جدید روبرو نخواهید شد.

از طرف دیگر کنترلرهای بسیار منظم و حرفه‌ای باعث شده تا هرچه ساده‌تر به نتیجه مطلوب خود برسید. همچنین با استفاده از قابلیت‌های کارت گرافیکی توانایی Real-Time Rendering را نیز دارید که در نوع خود بی نظیر است. فرقی ندارد که از لپ تاپ استفاده می‌کنید یا یک سیستم پیشرفته تدوین دارید، Moods همه نیازهای شما را برطرف خواهد کرد.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *