راهی آسان برای انتقال اطلاعات از Android به IOS

|
۰ دیدگاه

تنها چند دقیقه زمان لازم دارید تا هر آنچه در گوشی اندروید خود داربد به سیستم IOS  انتقال دهید.

به جرات می توان گفت یکی از بزرگترین دغدغه های کاربران تلفن های همراه انتقال اطلاعات قدیمی و مورد نیاز خود از گوشی های اندروید به “IPHONE  و یا IPAD” است.

Google Play  برنامه ای رو در اختیار کاربران قرار داده که با استفاده از آن تنها چند دقیقه زمان لازم است تا تمامی اطلاعات قدیمی از عکس ها گرفته تا لیست مخاطبان و یا حتی اپلیکیشن های مورد نیازتان را به IPHONE  و یاIPAD  جدید خود انتقال دهید .

این اپلیکیشن جدید که “Move to Ios” نام دارد، در گوشی هایی با سیستم IOS 9 و اندروید 4 به بالا قابل اجراست.

چگونگی عملکرد  

  • به قسمت «Apps & Data» تنظیمات  آیفون و یا آیپد  وارد شوید، گزینه «Move data from Android» را انتخاب کنید، در این مرحله یک کد 10 رقمی  نمایش داده خواهد شد.
  • در صورتی که تمام مراحل را به درستی انجام داده اید کد را یاداشت کرده و به قسمت «setting» بروید و گزینه «Erase all content and settings» را انتخاب کرده سپس دستگاه را «Reset» کنید.
  • در این مرحله نوبت گوشی اندروید است، تا با دانلود «Move to iOS app.» از «Google Play Store» این انتقال اطلاعات را آسان کند. با این روش که با اجرای اپلیکیشن و تایید «terms of use» همچنین پس از انتخاب گزینه «Next» کد ده رقمی که از دستگاه IOS خود گرفته اید را وارد کنید.
  • دراین مرحله باید انتخاب کنید علاقمند به انتقال کدام فایل به دستگاه جدید هستید، این فایل ها می تواند «Google account» «Chrome bookmarks» و فایل ها متنی، همچنین لیست مخاطبین شما باشد. فایل مورد نظر را انتخاب کرده سپس گزینه «Next» را بزنید.
  • حالا گوشی اندروید شما شروع به انتقال اطلاعات میکند. این پروسه بیشتر از چند دقیقه طول نخواهد کشید.

کاربرانی که از سیستم اندروید استفاده میکنند،با اپلیکیشن های Google  آشنایی بیشتری دارند . اما بسیاری از همین اپلیکیشن ها برای سیستم IOS هم تعریف شده و کارایی دارند،

مثل Google Chrome, Gmail, Google Drive, Google Keep, Google Search, Google Calendar, Google Maps, Google Photos, YouTube, Google Play Music, Google Play Books, Google Play Movies

در نظر داشته باشید اپلیکیشن های پیشنهاد شده در این متن را حتما از وب سایت های معتبر که دارای پشتیبانی مجاز هستند تهیه کنید.

0 پسندیده شده
لیلا حسینی
لیلا حسینی-کارشناس مترجمی زبان، دانشجوی ارشد مترجمی، در حال حاضر خبرنگار و مترجم حوزه اقتصادی و سیاسی روزنامه اقتصادی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.