وعده ال جی برای آپدیت تلویزیون های هوشمند در CES 2016

|
۰ دیدگاه

آخرین نسخه این نرم افزار شامل بروز رسانی ها مختلف و ویژگی های جدید است. شرکت ال جی وعده داده است که نسخه جدید نرم افزار تلویزیون های هوشمند webOS را در ماه ژانویه طی نمایشگاه CES در لاس وگاس معرفی کند.

نسخه سوم WebOS دارای دو قابلیت جدید خواهد بود: قابلیت Magic Zoom (بزرگنمایی جادویی) به کاربر اجازه می دهد بدون افت کیفیت تصویر، اشیا و حروف را بزرگنمایی کند. همچنین قابلیت Magic Mobile Connection (ارتباط جادویی با موبایل) امکان اتصال یک گوشی به تلویزیون و دسترسی به اپلیکیشن های آن از طریق تلویزیون را فراهم می کند.

ال جی گفته است این شرکت همچنین یک نسخه ارتقا یافته از ریموت کنترل بی سیم خود ملقب به ریموت کنترل جادویی (Magic Remote) را معرفی خواهد کرد. ریموت کنترل جدید دارای دکمه های اضافی برای آسان سازی کنترل ست تاپ باکس ها می باشد.

حالت multi-view امکان نمایش دو شبکه مختلف در صفحه تلویزیون به صورت همزمان را فراهم می کند. نرم افزار کمکی شبکه ها، علایق کاربران را فرا گرفته و سپس برنامه های آینده با همان مضمون را برای کاربر برجسته می کند. نرم افزار پخش موسیقی نیز می تواند فایل های صوتی را حتی وقتی که صفحه تلویزیون خاموش است پخش کند.

ال جی همچنین امکان کنترل اشیای هوشمند از طریق نرم افزارش را فراهم کرده است. البته اشیای هوشمند باید با پلتفرم IoTV ال جی سازگار باشد.

پلتفرم webOS که توسط Palm توسعه یافته و سپس به شرکت اچ پی و بعد به ال جی فروخته شد، چند سالی است که به نرم افزار اصلی تلویزیون های پیشرفته ال جی تبدیل شده است.

با یک نشان مکان نمای شبیه به قطره آب این سیستم به کاربران اجازه می دهد به تعداد زیادی شبکه های اینترنتی و برنامه های تلویزیونی دسترسی پیدا کرده و برنامه های از پیش ضبط شده را تماشا کنند.

منبع: itworld.com

2 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.