هایسنس بازار تلویزیون را به هم می ریزد!

|
۰ دیدگاه

کنفرانس مطبوعاتی شرکت هایسنس در CES 2016، پنجم ژانویه برگزار می شود. شعار این شرکت با عنوان “جایی که تکنولوژی مخرب تلویزیونی همه جا را فرا گرفت” ما را بر آن داشت تا در کنفرانس مطبوعاتی این شرکت چینی شرکت کنیم.

به گزارش کلیک، علاوه بر این ها، این شرکت قول داده است تا پر سر و صدا ترین محصول خود را  در همین ایام در بازار آمریکا معرفی کند. یک مقام ارشد شرکت این مسئله را عنوان کرد و گفت محصول جدید هایسنس، بازار آمریکا را به لرزه در خواهد آورد.
در گذشته، شرکت هایسنس تلویزیون های خوب و با قیمت مناسبی  را ارائه می کرد، اما تاکنون هیچ یک از محصولاتش توان رقابت و ورود به بازار آمریکا را نداشتند. با معرفی 22 مدل از محصولات جدید و رونمایی از آن ها در CES، احتمالا امسال سال هایسنس باشد. برخی از محصولاتی که قرار است در CES رونمایی شوند عبارتند از: تلویزیون های 4K و تکنولوژی اختصاصی ULED هایسنس و تلویزیون هایی با تکنولوژی HDR  با قیمتهای واقعا مناسب و تعداد انبوه!
هایسنس در غرفه ای مشترک با شارپ به نمایش تکنولوژی های پیشرفته نمایش تصویر و پلتفرم های تلوزیون های هوشمند 4K می پردازند.
ما انتظار کار خارق العاده ای از شارپ یا هایسنس نداریم ولی به دقت به ارائه محصولات جدیدشان نگاه می کنیم.

 

0 پسندیده شده
ملیحه الهی
ملیحه الهی کارشناس مترجمی زبان انگلیسی مدیر وبسایت و تیم ترجمه چند زبانه آدریان توانایی ترجمه اکثر زمینه ها با سطح بسیار خوب .
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.