CES 2016: ال جی همچنان ساکت است!

|
۰ دیدگاه

ما همیشه رمز و راز را دوست داریم و ال جی کلی رمز و راز را با خود به CES خواهد آورد. این شرکت دعوتنامه هایش را از طریق کنفرانس خبری ارسال کرده است و در آن به ما تاریخ، زمان و مکان آن را گفته است. اطلاعاتی که ما را باز به یک پرسش اولیه باز می گرداند. برنامه ال جی برای CES 2016 چیست؟

به گزارش کلیک، ما می دانیم که سازندگان گوشی هوشمند LG G4، در تلاشند تا با این شیوه، توجه ما را به یکی از محصولات خود جلب کنند. سال گذشته ال جی نمایش خیره کننده ای در زمینه تلویزیون ها و ماشین های شستشوی پیشرفته داشت. ما نیز به همین دلیل از آن ها چیزی فراتر از آن را انتظار داریم.

اما می توانیم منتظر یک یا چند سورپرایز از ال جی باشیم. مثلا یک ساعت هوشمند یا گجت پوشیدنی دیگر.

در کنفرانس MWC 2016 انتظار گجتی پوشیدنی یا گجتی که بتوان آن را در جیب گذاشت داشتیم اما در لاس وگاس انتظار داریم تا شاهد یک تکنولوژی خارق العاده از شرکت این کره ای باشیم. (باید به این نکته توجه داشت که بر اساس شایعات ال جی  G Flex 3 را در نمایشگاه CES 2016 رونمایی نخواهد کرد.)

از این نکته غافل نشوید که قطعا شاهد رویارویی ال جی با سامسونگ و سونی در زمینه ارائه تکنولوژی های خلاقانه برای تلویزیون ها خواهیم بود.

0 پسندیده شده
ملیحه الهی
ملیحه الهی کارشناس مترجمی زبان انگلیسی مدیر وبسایت و تیم ترجمه چند زبانه آدریان توانایی ترجمه اکثر زمینه ها با سطح بسیار خوب .
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.