شایعات در مورد ال جی G Flex 3 ادامه دارد

|
۰ دیدگاه

با اینکه “G Flex 2” در CES 2015 سر و صدای زیادی به پا کرد، اما  ال جی بهتر دید تا مدل های بعدی خود را از دور خارج کند.

به گزارش کلیک، طبق گزارش جدیدی از کره جنوبی، چنین به نظر می رسد که نه تنها  “G Flex 2” از نمایشگاه 2016 کنار گذاشته شده است بلکه “ال جی” ممکن است که سومین نسل تلفن منحنی خود را هرگز تولید نکند. طبق آخرین خبر به تاریخ 27 دسامبر، آنچنان که بر اساس گزارشی اعلان شده است ال جی بر روی تلفن انحنادار دیگری مشغول به کار است، اما این بار صفحه نمایشگر  بر روی قسمت بالایی خود خم می گردد. (نه مانند گلکسی اس 6 که خم شدگی را بر روی کناره های خود صورت می داد.)

ال جی تنها سازنده عمده تلفن همراهی است که توانست تلفن جدید خود را در نمایشگاه 2015 رونمایی کند. بنابراین، این بار برای این شرکت شرم آور خواهد بود که این نسل از گوشی های خود را در کشورش دست نخورده باقی بگذارد. با این حال شرکتی دیگر می تواند وارد گود شود یا که اصلا خود شرکت ال جی می تواند  آستین ها  را برای ایده ای بهتر بالا زند.

بر اساس همان گزارش، ال جی محصول جدید خود با نام “ال جی G5” را در ماه فروردین و یا اردیبهشت ارائه خواهد کرد. بنابراین همچنان که به سال جدید نزدیک تر می شویم، منتظر  اخبار بیشتری از  “ال جی G5” هستیم.

0 پسندیده شده
ملیحه الهی
ملیحه الهی کارشناس مترجمی زبان انگلیسی مدیر وبسایت و تیم ترجمه چند زبانه آدریان توانایی ترجمه اکثر زمینه ها با سطح بسیار خوب .
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.