موقعیتی طلایی برای نت فلیکس و یوتویوب

|
۰ دیدگاه

یک  سرفصل مهم از نمایشگاه CES امسال موضوع گستره رسانه است.  طبق برنامه قرار است رابرت کینکل مدیر بازرگانی یوتویوب مهمترین برنامه های این وب سایت را در لاس وگاس اعلام کند.

این سخنرانی یک روز بعد از اعلام دیدگاه های رید هیستینگز مدیر عامل نت فلیکس خواهد بود.

به گزارش کلیک، با توجه به حرکت بیشتر رسانه ها به سمت آنلاین شدن و اینکه مصرف کنندگان بیشتر به دنبال انتخاب های بهتر و قابل اعتماد از بین رسانه های اینترنتی هستند، واضح است که دو غول این صنعت در این نمایشگاه دیدگاه های خود را عرضه نمایند.

کارهای نت فلیکس در نمایشگاه سال گذشته، پر زرق و برق بوده است. بنابراین سخنرانی 2016 رید هیستینگز در اعلام دیدگاه های نت فلیکس مهم خواهد بود. او در روز چهارشنبه ششم ژانویه در مورد برنامه جهانی شدن شرکتش تا پایان سال 2016 سخنرانی می کند. تصور می شود که او محتوای اصلی برنامه های نت فلیکس که منطقه محور است را در سخنرانی خود بگنجاند. از دیگر مطالبش میتوان به بحث قیمت گذاری اشاره نمود و اینکه نت فلیکس چگونه بدون پایین آمدن کیفیت، همچنان به رشد و توسعه خود ادامه خواهد داد.

0 پسندیده شده
ملیحه الهی
ملیحه الهی کارشناس مترجمی زبان انگلیسی مدیر وبسایت و تیم ترجمه چند زبانه آدریان توانایی ترجمه اکثر زمینه ها با سطح بسیار خوب .
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.