شرکت Misfit از هدفون بی سیم و ردیاب Specter رونمایی کرد

|
۰ دیدگاه

شرکت Misfit از آن دسته شرکت هایی است که خیلی ها با نام آن آشنایی دارند. اگر این شرکت را نمی شناسید باید بگویم که، این شرکت بدون دریافت حق مشارکت به شما امکان ردیابی فعالیت و خواب می دهد.

به گزارش کلیک، محصولات شرکت میس فیت بسیار ساده طراحی شده اند و شما به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید. همچنین محصولات آن ها دارای عمر باتری بسیار خوبی است. این محصولات بسیار شیک و راحت می باشند. امروز شرکت میس فیت دستگاه Specter را معرفی کرد، یک جفت هدفون که با بلوتوث کار میکند. نام این محصول را با نام فیلمی به همین نام اشتباه نگیرید!

از آنجایی که میس فیت Specter را تولید کرده، این محصول میتواند باه محصولات دیگر میس فیت مانند Nest Thermostat متصل شود. علاوه بر آن این محصول بسیار خوش دست طراحی شده، اگر نگاهی به عکس بالا بیندازیم می بینیم که این شرکت به فکر بهترین طراحی برای یک هد فون بوده است. درست مانند شرکت ال جی، میس فیت قسمت اصلی کنترل را بر روی گردن هدفون ها گذاشته است. ولی در مقایسه با ال جی این قسمت کوچکتر است و میتواند به لباس متصل شود. این محصول برای استفاده در باشگاه واقعا مفید است. جزئیات و قیمت این محصول در بهار اعلام میشود. در تصویر زیر میتوانید اسپکتر را در یک نمای عالی ببینید.

منبع: androidheadlines

Misfit-Specter-CES-2016-2-1600x2349

0 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.