باریک‌ترین هارد اکسترنال 2 ترابایتی جهان توسط SEAGATE رونمایی شد

|
۰ دیدگاه

شرکت SEAGATE امروز از هارد اکسترنال پشتیبان فوق باریک خود رونمایی کرد.

به گزارش کلیک، شرکت Seegaet در طراحی این هارد به طرز حیرت انگیزی همه جوانب را در نظر گرفته و این محصول از هر نظر برآورده کننده نیاز کاربران است. این هارد با ضخامت 9.6 میلی متر و با ظرفیت 2 ترابایت به بازارها عرضه می‌شود.

SEAGATE  پیشینه خوبی در زمینه کسب جایزه‌های خلاقیت و نوآوری داشته ا و هارد اکسترنال فوق باریک کنونی این شرکت، به کاربران این امکان را می‌دهد که بتوانند از قابلیت‌های بیشتری استفاده کنند.

در این هارد 200 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی اطلاعات در سرویس One Drive را به همراه دارد و با سرویس ذخیره‌سازی ابری  LYVE (سرویس اختصاصی شرکت SEAGATE) سازگاری کاملی دارد.

هارد اکسترنال جدید سی‌گیت، نرم افزار اختصاصی داشبورد (Dashboard) را نیز به همراه دارد که به کاربران این اجازه را می‌دهد که بتوانند به راحتی و تنها با یک کلیک از فایل‌های خود بک‌آپ‌گیری کنند.

این هارد اکسترنال تحت عنوان (Seagate Backup Plus Ultra Slim) طیسه ماهه اول سال جاری به بازار خواهد آمد.

منبع: digitaltrends

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.