هواوی با اختراع جدیدش امکان شارژ با 10 برابر سرعت معمول را فراهم کرد

|
۰ دیدگاه

شرکت چینی سازنده گوشی های هوشمند یکی از مشکلات اصلی کاربران در سال های گذشته را برطرف کرده است. مشکل شارژ باتری.

هواوی از باتری هایی رونمایی کرده است که نسبت به اغلب مدل های مشابه 10 برابر سریع تر شارژ می شود. به طور مثال، یک باتری 600 میلی آمپر با استفاده از این تکنولوژی در دوقیقه، 68 درصد شارژ خواهد شد و یک باتری 3000 میلی آمپر در همین زمان 48 درصد شارژ خواهد شد.

هواوی برای ساخت این نوع باتری و تکنولوژی، از پیوندهای هترواتم و گرافیت در آند بهره برده است و توانسته است سرعت شارژ را به ده برابر سرعت معمول برساند. این بدان معناست که انرژی در این شیوه میتواند به سرعت بیشتر و با کمترین میزان مقاومت و بدون آسیب به طول عمر باتری منتقل گردد.

در مصاحبه مطبوعاتی هواوی ضمن معرفی این تکنولوژی، مدیران این شرکت این تکنولوژی را انقلابی در صنایع الکترونیکی دانستند و ابراز امیدواری کردند به زودی بتوان از این تکنولوژی در تلفن های هوشمند، خودروهای الکتریکی، دستگاه های پوشیدنی و سایر دستگاه های اینچنینی استفاده شود.

با این تکنولوژی ما همه به زودی قادر خواهیم بود در حین خوردن یک فنجان قهوه، شارژ گوشی خود را به حداکثر برسانیم.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.