با دوربین ZS60 پاناسونیک بعد از ثبت تصویر فوکوس کنید

|
۰ دیدگاه

دوربین Lumix ZS60 پاناسونیک دارای ویژگی های هیجان انگیز زیادی است. این دوربین می تواند با کیفیت 4K فیلم ضبط کند و با استفاده از آن 30 فریم در ثانیه تصاویر 8 مگاپیکسلی ثبت کند.

به گزارش کلیک،علاوه بر صفحه نمایش لمسی 3 اینچی این دوربین دارای یک نمایاب الکترونیکی است که واقعا جالب توجه است چرا که این دوربین فقط 1.5 اینچ (38 میلی متر) ضخامت دارد. همچنین پاناسونیک یک لنز زوم 30x 24-720mm در بدنه این دوربین جای گزاری کرده است.

ولی من فکر میکنم هیجان انگیز ترین قابلیت این مدل دوربین پاناسونیک ویژگی Post Focus است. Post Focus از سیستم فوکوس خودکار پر سرعت دوربین استفاده می کند تا مسافت بین دوربین و شی را مشخص کند و با این کار بهترین ناحیه برای فوکوس را از بین 49 ناحیه مختلف در فریم های مختلف انتخاب می کند.

همانطور که می دانید استفاده از روش point-and-shoots همیشه برای فوکوس روی نقاط مورد نظر خوب از آب در نمی آید. حال با قابلیت Post Focus پس از ثبت تصویر شما می توانید نقطه ی دقیقی که می خواهید شفاف شود را انتخاب کنید. به علاوه شما می توانید از یک شات چند تصویر مختلف ایجاد کنید.

دوربین DMC-ZS60 Panasonic Lumix در اواسط ماه مارس و با قیمت 450 دلار به بازار عرضه می شود.

panasonic-zs60-10

panasonic-zs60-4 panasonic-zs60-9 panasonic-zs60-8 panasonic-zs60-11 panasonic-zs60-10

منبع: cnet.com

0 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.