سامسونگ پی به برزیل، استرالیا و سنگاپور راه پیدا می‌کند

|
۰ دیدگاه

سامسونگ در نمایشگاه CES 2016 رسما اعلام کرد که طی سال جاری سیستم پرداخت الکترونیکی اختصاصی وی با نام سامسونگ پی گسترش پیدا خواهد کرد.
بر این اساس سامسونگ اعلامکرده که سرویس سامسونگ پی (Samsung Pay) به زودی در سه کشور استرالیا، برزیل و سنگاپور نیز راه‌اندازی می‌شود. پیش از این هم خبر تایید راه‌اندازی سیستم سامسونگ پی در چین، اسپانیا و انگلستان نیز منتشر شده بود.
بنا به اطلاعات به دست آمده، ظاهرا سیستم پرداخت الکترونیکی سامسونگ پی طی نیمسال اول 2016 در کشور چین راه‌اندازی می‌شود و پس از آن به تدریج در کشورهای اسپانیا، انگلستان، برزیل، استرالیا و سنگاپور نیز شاهد راه‌اندازیو استفاده از این قابلیت خواهیم بود.

 

منبع: sammobile

0 پسندیده شده
امین رضائیان
امین رضائیان هستم. 25 ساله و دانشجوی ارشد رشته‌ی عمران - مهندسی زلزله، فوق‌العاده علاقمند به دنیای دستگاه‌های هوشمند به ویژه موبایل و تبلت، تقریبا 4 سالی میشه که به طور حرفه‌ای تو زمینه‌ تولید محتوا، پشتیبانی رسانه‌ای و نگارش مقالات اختصاصی حوزه‌ موبایل، تبلت و اجزای سخت افزاری تشکیل دهنده‌ این محصولات فعالیت دارم. امیدوار هستم که بتونم تجربیات خودم رو به شکل کاربردی در اختیار شما عزیزان قرار بدم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.