هدفون تناسب اندام جدید Misfit به نام Specter رونمایی شد

|
۰ دیدگاه

من توانستم هدفون جدید  Misfit یعنی Specter را به خوبی در اتاق هتل لاس وگاس ببینم. این هدفون واقعا کوچک بوده و یک جفت گوشی فلزی کوچک دارد.

به گزارش کلیک به نقل از سی نت، یک قطعه جعبه شکل کوچک با یک گیره فلزی که دکمه ای روی آن نصب شده در مجموعه این هدفون وجود دارد. من از مسئولین این شرکت سوال کردم که آیا این هدفون قابلیت اندازه گیری ضربان قلب از طریق گوش ها (چیزی که خیلی از محصولات مشابه دارند) را دارد که پاسخ آن ها منفی بود.

jgmisfitspecter

هدفون Misfit Specter برای من کمی اسرار آمیز است. Misfit که یک شرکت تناسب اندام و سبک زندگی تکنولوژیک است توسط گروه Fossil که در واقع سازنده ساعت هستند ایجاد شد. و حالا آن ها یک هدفون بلوتوثی تناسب اندام ساخته اند. هدفون Specter به صورت خودکار گام های شما را می شمارد و حتی به صورت مرموزی خواب شما را توسط یک حسگر شتاب سنج داخلی زیر نظر می گیرد. شما میتوانید آن ها را در طول پرواز های طولانی روی گوشتان گذاشته وخر و پف های خود را ضبط کنید! دکمه مرکزی موجود روی Specter امکان خاموش و روشن کردن هدفون را فراهم می کند. این هدفون با یکبار شارژ تا 10 ساعت قابل استفاده است.

misfit-fossil-6399

Misfit معتقد است صدای dual-driver دستگاه Specter به خوبی قابلیت حرفه ای Etymotic و Shure عمل می کند. متاسفانه من شانس تست کردن و گوش دادن با آن را پیدا نکردم. طبق گفته Misfit آن ها با یک شرکت تکنولوژی صوتی دیگر همکاری داشته اند که مالک آن چهار بار در رقابت ساخت موزیک در جهان برنده شده است.

هنوز قیمت و یا زمان دقیقی برای ارائه این محصول ارائه نشده است. ولی Misfit می گوید قیمت آن بین 100 تا 200 دلار خواهد بود. اما واقعا چرا من باید به جای استفاده از یک دست بند ردیاب سلامتی از این هدفون استفاده کنم؟ به خصوص اینکه این هدفون بر خلاف مدل های مشابه توانایی اندازه گیری ضربان قلب را ندارد.

منبع: CNET

0 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.