اولین گوشی مجهز به تراشه اسنپدراگون 820 در CES 2016 معرفی شد

|
۰ دیدگاه

بالاخره اولین گوشی هوشمند مجهز به تراشه اسنپدراگون 820 در نمایشگاه CES 216 رونمایی شد. این گوشی هومشند LeMax Pro نام داشته و محصولی از شرکت چینی LeTV است.

مدت‌هاست که شایعات زیادی در رابطه با سیستم روی چیپ (SoC) اسنپدراگون 820 کوالکام می‌شونیم. برخی از منابع خبری مدعی شده‌ بودند که این تراشه تا چند مدت به طور اختصاصی تنها در گوشی گلکسی اس 7 سامسونگ استفاده خواهد شد. اما نهایتا دقایقی پیش کمپانی کوالکام رسما از اولین گوشی مجهز به تراشه‌ اسنپدراگون 820 خود رونمایی کرد.

1

این گوشی هوشمند همان محصولب است که شایعاتی زیادی طی چند وقت اخیر در رابطه با آن منتشر می‌شد. گوشی هوشمند LeMax Pro شرکت چینی LeTV که رسما اولین گوشی مجهز به تراشه اسنپدراگون 820 است. این گوشی تنها از قابلیت‌های پردازشی عالی و برتر اسنپدراگون 820 بهره‌مند نمی‌شود، بلکه از قابلیت‌های دیگر این تراشه همچون استاندارد اتصال وای‌فای 802.11ad، تکنولوژی شناسایی اثر انشگت SenseID کوالکام و … نیز بهره‌مند خواهد شد.

در حال حاضر هیچگونه اطلاعات بیشتری در این رابطه ارائه نشده و به جزئیات دقیق گوشی LeMax Pro هم اشاره‌ای نشده است. اما با توجه به اظهارات رسمی کوالکام، این گوشی هوشمند رسما اولین محصولی خواهد بود که به تراشه اسنپدراگون 820 مجهز می‌شود.

منبع: slashgear

0 پسندیده شده
پژوهشگر، استاد راهنما و مشاور، مدیر گروه پژوهشی سیمیا علاقمند به علوم حوزه پزشکی،روانشناسی، رباتیک، نجوم، محیط زیست و فناوری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.