سامسونگ لوازم خانگی خود را به ویندوز 10 مجهز می کند

|
۰ دیدگاه
samsung-windows

شرکت مایکروسافت از همکاری این شرکت با سامسونگ برای توسعه اینترنت اشیاء و لوازم خانگی هوشمند خبر داد. این وسایل از ویندوز 10 استفاده خواهند کرد.

به گزارش کلیک، هدف این دو شرکت فراهم کردن امکان نظارت و کنترل بر لوازم خانگی مثل: ماشین لباسشویی، یخچال و … با استفاده از نرم افزار های تحت سیستم عامل ویندوز است. برای نشان دادن چگونگی انجام این کار مایکروسافت با استفاده از کورتانا از سیستم پرسید آیا ماشین لباسشویی سامسونگ در حال استفاده است یا خیر و سپس سیستم نموداری از زمان ها و افراد خانواده ای که از ماشین لباسشویی استفاده کرده بودند نشان داد.

سامسونگ در نمایشگاه CES توجه خود را به سیستم اتوماسیون خانه ها و اینترنت اشیا افزایش داده است و شما با آخرین تلویزیون SUHD این شرکت می توانید سایر لوازم خانگی و لوازم هوشمند مثل دوربین، حسگر های در، و آلارم ها را کنترل کنید. این شرکت قصد دارد دستگاه هایش را روی پلت فرم های دیگر گسترش دهد و جدیداً قراردادی را با مایکروسافت در زمینه رایانه ها و تبلت ها منعقد کرده است. از آنجایی که این همکاری به تازگی آغاز شده هنوز معلوم نیست که آیا سامسونگ دستگاه های متصل به هم مخصوص ویندوز 10 ارائه می کند یا خیر و اینکه این همکاری تا چه اندازه پیشرفت خواهد داشت. بنابر این ما باید تا آخر سال جاری انتظار بکشیم و منتظر رویداد ها باشیم.

منبع: engadget

0 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی هستم دانشجوی رشته زبان انگلیسی چند سالی هست که در زمینه مهارت های مختلف رایانه ای فعالیت دارم، از طراحی و مدیریت سایت گرفته تا طراحی گرافیکی.طراحی کامپیوتری جزو علایقم هست و با نرم افزار های مختلف در این زمینه کار می کنم. فعلا هم مقالات و مطالب انگلیسی رو ترجمه می کنم. امیدوارم این مطالب براتون مفید باشه
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.