نتفلیکس نیامده فیلتر شد؟

|
۰ دیدگاه

چیزی از اظهارات مسئولان کمپانی آمریکایی نتفلیکس مبنی بر راه‌اندازی سرویس استریمینگ فیلم و ویدئو برای ایرانی‌ها نمی‌گذرد که دسترسی به این سایت در ایران مسدود شد.

به گزارش کلیک، با اظهارات رسمی مدیر عامل کمپانی آمریکایی ارائه دهنده خدمات آنلاین رسانه‌ای در قالب اجاره و فروش کلیپ‌های صوتی و تصویری و فیلم برای ورود به خانه ایرانی‌ها، سرویس این شبکه از حوالی ظهر مختل شد.

اواخر هفته گذشته برخی کاربران ایرانی ایمیلی را از نتفیلکس دریافت کردند که در آن مژده راه‌اندازی زود هنگام در کشورمان داده شده بود و هستینگر مدیر عامل این کمپانی نیز در رویداد CES2016 لاس وگاس اعلام کرد که خدماتش را در 130 کشور دیگر دنیا از جمله ایران گسترش می‌دهد.

به این ترتیب ایرانی‌ها نیز می‌توانند با پرداخت بهایی ماهیانه به آرشیو این سرویس دسترسی داشته باشند.

شعار نتفلیکس ” تماشای فیلم و سریال، هر زمان و هر جا” است.

با توجه به اینکه هنگام وارد کردن آدرس این سایت به سایت معروف پیوندها ارجاع داده نمی‌شویم پس عنوان فیلتر کردن آن شاید درست نباشد اما با توجه به اینکه دسترسی امکانپذیر نیست یا ترافیک مربوط به آدرس این سایت از داخل کشور کاهش یافته یا مسئولان نتفلیکس IP ایران را از سرویس‌دهی خارج کرده‌اند.

0 پسندیده شده
پژوهشگر، استاد راهنما و مشاور، مدیر گروه پژوهشی سیمیا علاقمند به علوم حوزه پزشکی،روانشناسی، رباتیک، نجوم، محیط زیست و فناوری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.