فیلم برداری 360 درجه با گوشی Yezz Sfera

دو کره شیشه ای بیرون زده از هر دو طرف گوشی اولین نشانه این است که گوشی بزرگ و ضخیم Sfera شرکت Yezz یک گوشی اندرویدی معمولی نیست.

به گزارش کلیک، Yezz که شرکتی است در میامی، جدیدا دوربینی با قابلیت عکس و فیلم برداری 360 درجه ساخته و آن را در دو طرف گوشی خود جای داده است. اتفاقی که برای اولین بار در صنعت تلفن همراه می افتد.

yezz-8311_002

متاسفانه مدل تکمیل شده این گوشی به رویداد CES در لاس وگاس نرسیده بود ولی Yezz نمونه اولیه Sfera را که قبل از نمایشگاه معرفی شده بود به نمایش گذاشت. قیمت پیش فروش این گوشی 300 دلار است که البته احتمالا تا 350 دلار برای مشتری آب می خورد. این گوشی فعلا فقط در آمریکا به فروش می رسد و زمان عرضه آن 30 آپریل تعیین شده است.

بدنه این گوشی از پلاستیک بسیار محکم ساخته شده و به نظر، در برابر سقوط از ارتفاع دوام خواهد آورد و قسمت پشتی آن دارای یک تورفتگی است که به یک پایه نگه دارنده دوربین متصل می شود.

Yezz برای راحتی کار با تصاویر 360 درجه ثبت شده توسط شما، نرم افزار آن را سفارشی سازی کرده است. ضمن اینکه شما می توانید تصاویر معمولی هم ثبت کنید قابلیت ها زیر در دسترس است:

قابلیت مشاهده در هدست های واقعیت مجازی ساده

قابلیت تقسیم صفحه برای نمایش تصاویر دوربین جلو و عقب باصورت همزمان

مشاهده تصاویر و فیلم ها در گالری

اشتراک گذاری با دوستان و قرار دادن در شبکه های اجتماعی

گوشی Sfera واقعا مرا هیجان زده کرد چرا که هم متفاوت و هم جدید است. این گوشی از آنجایی که می تواند هواداران دوربین های action cam را با داشتن دو دستگاه با قیمت یک دستگاه راضی کند، بازار خوبی پیدا می کند. در هر صورت من برای دیدن مدل تکمیل شده این گوشی در کنفرانس جهانی موبایل ماه آینده در بارسلونا لحظه شماری می کنم.

yezz-8317 yezz-8315

منبع: cnet.comبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *