تخفیف 72 یورویی لومیا 950 برای دانش آموزان بریتانیایی

|
۰ دیدگاه

کمپانی مایکروسافت در یک اقدام جالب توجه فروش لومیا 950 را برای دانش آموزان بریتانیایی با تخفیف  ویژه‌ای همراه ساخته است.

فروش سری ویندوزفون‌های شرکت مایکروسافت در سال 2015 به هیچ وجه رضایت بخش نبوده و بخش تولید موبایل این کمپانی هم اکنون نتوانسته انتظارات خود شرکت و بخش‌های مدیریتی آن را برآورده کند. حال به نظر می‌رسد که مایکروسافت به منظور رهایی از این معضل و افزایش میزان فروش سری ویندوفون‌های لومیا خود چاره‌ای اندیشیده و قصد دارد که برخی از این ویندوزفون‌های خود را با تخفیف‌های ویژه‌ای عرضه کند.

در همین راستا، امروز مایکروسافت اعلام کرد که ویندوزفون لومیا 950 این کمپانی برای دانش آموزان بریتانیایی با تخفیف ویژه‌ای عرضه خواهد شد. این تخفیف شامل کسر مبلغی برابر با 42 یورو از قیمت اصلی این ویندوزفون است. قیمت عادی این محصول در بازارهای بریتانیا معادل با 476.99 یورو است، اما هم اکنون دانش آموزان بریتانیایی می‌توانند ویندوزفون لومیا 950 مایکروسافت را با قیمت 404.99 دلار خریداری کنند. فرآیند خرید محصول هم از طریق فروشگاه مایکروسافت (Microsoft Store) انجام خواهد شد و روند بسیار ساده‌ای دارد.

البته تنها ویندوزفون لومیا 950 مایکروسافت شامل تخفیف‌های ویژه دانش آموزی این شرکت نمی‌شود. هم اکنون فروش محصولاتی همچون سرفیس پرو 4 و سرفیس بوک این شرکت هم با تخفیفاتی برای دانش آموزان ارائه می‌گردد. اما مبلغ تخفیفی که مایکروسافت برای ویندوزفون لومیا 950 در نظر گرفته شایان ملاحظه بوده است. به نظر شما آیا این سیاست‌ها و استراژی‌های فروش محصول می‌تواند مایکروسافت را از بحران مالی بخش تولید موبایل خود نجات دهد؟

منبع: winbeta

0 پسندیده شده
امین رضائیان
امین رضائیان هستم. 25 ساله و دانشجوی ارشد رشته‌ی عمران - مهندسی زلزله، فوق‌العاده علاقمند به دنیای دستگاه‌های هوشمند به ویژه موبایل و تبلت، تقریبا 4 سالی میشه که به طور حرفه‌ای تو زمینه‌ تولید محتوا، پشتیبانی رسانه‌ای و نگارش مقالات اختصاصی حوزه‌ موبایل، تبلت و اجزای سخت افزاری تشکیل دهنده‌ این محصولات فعالیت دارم. امیدوار هستم که بتونم تجربیات خودم رو به شکل کاربردی در اختیار شما عزیزان قرار بدم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.