تاسیس ایستگاه های شارژ سریع خودرو های برقی در ایالات متحده

|
۰ دیدگاه

شاید وقتی هیچ محلی را برای شارژ کردن باتری اتومبیل نداشته باشیدداشتن یک خودروی الکتریکی چندان مفید نباشد، اما نیسان و بی ام دبلیو یک راه حل مفید برای این مشکل پیدا کرده اند.

به گزارش کلیک، کمپانی های بی ام دبلیو و نیسان در حال گسترش و ایجاد شبکه ی ایستگاه های شارژ خودروهای جدید الکتریکی (EV) در سراسر ایالات متحده هستند، به طور کلی تا الان حدود 120 ایستگاه شارژ در 19 ایالت آمریکا ساخته و آماده به کار می باشد.
گسترش و ایجاد ایستگاه های شارژ خودروهای الکتریکی با همکاری موسسه Greenlots صورت گرفته که این موسسه در امر ایستگاه های شارژ ماشین های الکتریکی از موسسه های بنام و مشهور است. بی ام دبلیو و نیسان به منظور گسترش استفاده از خودروهای الکتریکی و همچنین تشویق عموم به خرید و استفاده از این نوع خودروها، دو مدل BMW i3 و Nissan Leaf با پتانسیل الکتریکی بالا و قابلیت نگهداری شارژ به مدت طولانی را در ایالات متحده در اختیار مشتریان و کاربران این نوع خودروها قرار داد.

bmw-nissan-greenlots-ev-fast-charging-1
هر کدام از ایستگاه های جدید شارژ الکتریکی قادر به ارائه 50 کیلو وات جریان DC می باشد. دستگاه های شارژر الکتریکی با هردو کانکتور و پورت CCS و CHAdeMO قادر به شارژ خودروها می باشد. این دستگاه ها خودروهای بی ام دبلیو و نیسان را در عرض 20 الی 30 دقیقه به 80 درصد از 100 درصد شارژ می رساند و قادر به شارژ کردن سایر خودروهای الکتریکی از دیگر کمپانی هایی هستند که از پورت الکتریکی FastCharge برخوردار باشند.

bmw-nissan-greenlots-ev-fast-charging-3
ایستگاه های جدید شارژ الکترونیکی در کالیفرنیا، فلوریدا، کنتکت، ایلینوی، ایندیانا، مریلند، مینه سوتا، میسوری، نیومکزیکو، نوادا، نیویورک، کارولینای شمالی و جنوبی، اوهایو، پنسیلوانیا، تنسی، ویرجینیا و ویسکانسین اجرا و راه اندازی شده اند. افرادی که از خودروهای الکتریکی بی ام دبلیو و نیسان استفاده می کنند، برای پیدا کردن ایستگاه های شارژ در نقاط مختلف می توان از نرم افزار i Remote برای خودروهای بی ام دبلیو و از نرم افزار EZ-Charge برای خودروهای نیسان استفاده کرد.

منبع: BMW

0 پسندیده شده
موحد حسینی
23 ساله و دانشجوی مهندسی دانشگاه تهران. مسلط به نرم افزارهای مهندسی کتیا و سالید ورکس و علاقمند به مباحث روز دنیا در صنعت تکنولوژی و خودرو ، در زمینه تولید محتوا مشغول به کار است. همچنین سابقه مونتاژ و دمونتاژ موتورهای دیزل و بنزینی را داشته است.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.