تسلا سال 2015 را با موفقیت پشت سر گذاشت

|
۰ دیدگاه

تسلاموتور که در زمینه ساخت خودروهای الکترونیکی و ذخیره انرژی پیشگام است علیرغم چالش‌های مدل‌های چندگانه خودرو 50.580 عدد از خودروهای مدل S سواری و مدل X اسپورت خود را در سال 2015 توزیع کرد.
به گزارش کلیک، این سال در حالی به اتمام رسید که تسلا 17.400 عدد خودرو را در سه ماه آخر سال 2015 توزیع نمود، که بیشترین تعداد فروش طی یک فصل بود. در واقع، 75 درصد بیشتر از فصل مشابه سال 2014.
خودروهای پایان سال به مشتریانی فروخته شد که سه سال پس از پرداخت پیش‌قسط منتظر خودروی خود بودند.
طبق گفته تسلا، این شرکت 507 عدد خودرو مدل X را در سه‌ماهه پایانی سال تولید کرد و در حال حاضر میزان تولید آن حدود 238 خودروی مدل X در هفته است و این در حالی است که تسلا در مقایسه با فصل قبلی با بالاترین نرخ فروش در آخرین سه‌ماهه سال 2015 حدود پنجاه درصد خودروی بیشتر تحویل داده است.
فروش و حمل خودروهایی که در شرکت واقع در شهر پالو آلتو در کالیفرنیا در سه‌ماهه آخر سال 2015 انجام شد، مطابق انتظار بود، زیرا پیش‌بینی‌شده بود که در نوامبر 2015 بین 17.000 و 19.000 دستگاه در سه‌ماهه آخر سال تقویمی ارسال شود.
اکنون به نظر می‌رسد که پس از سال‌ها ضرر، افزایش هزینه و رشد متوسط، این خودروساز پیشگام با خطوط جدید تولید خود، به سودآوری رسیده است.

0 پسندیده شده
زهیر معصومیان
زهیر معصومیان تحصیلات کارشناسی ارشد نرم‌افزار جز اولین وبلاگ نویس‌های فارسی زبان در سال ۸۱ بودم که در زمینه کامپیوتر و تکنولوژی مطلب می‌نوشتم. به تکنولوژی، کامپیوتر، عکاسی، سینما و صنعت خودرو علاقه‌مندم .
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.