استفاده تسلا از اسپاتیفای در آخرین به‌روزرسانی OTA

مالکان خودروهای تسلا مدل S در کشورهای اروپایی، هنگ‌کنگ و استرالیا از هم‌اکنون می‌توانند تجربه یک استریم موسیقی یکپارچه را در خودروی خود با اسپاتیفای داشته باشند.
به گزارش کلیک، این امکان به لطف آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزار OTA (قابلیتی جهت ارتقاء و بروز رسانی به‌صورت بی‌سیم و از راه دور) فراهم شده است و باعث شده اسپاتیفای در خودروهای تسلای مدل S به جایگاهی فراتر از یک پخش‌کننده موسیقی برسد.
این یک تلفیق منحصربه‌فرد است؛ هر دو شرکت بیان می‌دارند که این نمونه‌ای است که در آن با یکپارچه کردن اسپاتیفای در سیستم پخش خودروهای تسلا مدل S (در هر دو مدل جدید و کنونی)، تجربه‌ای بی‌نظیر برای کاربران فراهم شده است.
برای استفاده از اسپاتیفای درون خودرو الزامی به داشتن حساب اسپاتیفای و یا حتی دستگاه تلفن همراه نیست و می‌توان گفت هم‌اکنون اسپاتیفای به بخشی از خودروی تسلا مدل S تبدیل شده است.
برای گوش دادن به موسیقی‌های اسپاتیفای، کافی است گزینه آن را از داخل منو انتخاب کنید. ویژگی‌های اسپاتیفای در تسلا مدل S عبارت‌اند از:

 • دسترسی کامل به بیش از 30 میلیون آهنگ
  امکان جستجو
  امکان مرور کردن
  فهرست‌های پخش ویژه
  مشاهده موارد اضافه شده جدید
  دسته‌بندی‌ها (سبک‌ها، حالات و غیره)
  کتابخانه شما
  فهرست‌های پخش
  ایستگاه‌ها
  آلبوم‌ها
  هنرمندان
  آهنگ‌ها
  شروع رادیوی مبتنی بر هنرمند
  ذخیره کردن آهنگ‌ها و آلبوم‌ها
  جستجو بر اساس هنرمندان، لیست پخش و ایستگاه‌های رادیویی

هر خودرو دارای حساب اسپاتیفای پرمیوم مخصوص به خود است که فقط در همان خودرو کاربرد دارد. اگر راننده بخواهد محتوای داخل خودروی خود را بیرون از خودرو و در سایر دستگاه‌ها هم داشته باشد، به‌سادگی می‌تواند حساب کاربری خود را به‌حساب کاربری خودرو متصل کرده یا یک حساب کاربری جدید برای خود ایجاد کنند.
جاناتان تارلتون، مدیر ارشد شرکت اسپاتیفای در بخش توسعه تجاری مربوط به خودرو بیان کرد:

“سیستم رادیویی خودروها از 60 سال پیش که نخستین رادیو FM بر روی اتومبیل نصب شد، تاکنون شاهد تغییرات اندکی بوده است.
این یکپارچگی درهم‌آمیخته که در نوع خود بهترین است، دورنمایی از وضعیت موسیقی و استریم محتوای درون خودروها را در آینده نشان می‌دهد؛ بهترین بخش این سیستم این است که ده‌ها هزار نفر از کاربران در سراسر جهان قادر خواهند بود آینده را امروز تجریه کنند.”بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *