بدترین و ناامن‌ترین پسوردهای سال 2015

|
۰ دیدگاه

لیست بدترین و ناامن‌ترین پسوردها یا رمزهای عبور سال 2015 به طور رسمی منتشر شد. خوب است نگاهی به این لیست بیاندازید و در صورتی که از این رمزهای عبور استفاده می‌کنید، سریعا نسبت به تغییر آن‌ها اقدام نمایید.

کمپانی SplashData تقریبا پنج سال است که به طور مداوم پسوردهای استفاده شده از سوی افراد را مورد بررسی قرار داده و نهایتا طی آماری سالیانه لیستی از بدترین و ناامن‌ترین رمزهای عبور سال را ارائه می‌کند. حال شاهد ارائه آمار سال 2015 مرتبط با این زمینه هستیم.

طبق گزارش کمپانی SplashData بدترین و ناامن‌ترین رمز عبور یا پسورد سال 2015 هم مشابه با سال 2014 رمز عبور “123456” است. جایگاه دوم از آن رمز عبور “password” است و سومین جایگاه هم از آن رمز عبور “12345678” شده است. بنابراین اگر شما هم هر یک از این سه رمز عبور را به عنوان پسوردهای خود انتخاب کرده‌اید، سریعا نسبت به تغییر آن‌ها اقدام کنید.

جایگاه چهارم لیست بدترین پسوردهای سال 2015 از آن رمز عبور “qwerty” شده و رمزهای عبور “princess”، “solo”، “football”، “basketball” و …. هم در لیست بدترین‌ رمزهای عبور سال 2015 جای گرفته‌اند.

منبع: ubergizmo

0 پسندیده شده
امین رضائیان
امین رضائیان هستم. 25 ساله و دانشجوی ارشد رشته‌ی عمران - مهندسی زلزله، فوق‌العاده علاقمند به دنیای دستگاه‌های هوشمند به ویژه موبایل و تبلت، تقریبا 4 سالی میشه که به طور حرفه‌ای تو زمینه‌ تولید محتوا، پشتیبانی رسانه‌ای و نگارش مقالات اختصاصی حوزه‌ موبایل، تبلت و اجزای سخت افزاری تشکیل دهنده‌ این محصولات فعالیت دارم. امیدوار هستم که بتونم تجربیات خودم رو به شکل کاربردی در اختیار شما عزیزان قرار بدم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.