طرح مخفیانه اپل لو رفت

|
۰ دیدگاه

به تازگی اخباری منتشر شده است که نشان میدهد شرکت اپل به طور مخفیانه در حال تولید نرم افزاری است که به دارندگان آیفون امکان انتقال به سیستم اندروید را می دهد.

به گزارش کلیک، یک کارشناس در حوزه ارتباطات ادعا می کند که شرکت کاپرتینو موافقت کرده تا وسیله ای بسازد که کاربران به راحتی بتوانند بین دو سیستم عامل ios و اندروید سوییچ کنند.
اپل قبلا دارای چنین نرم افزاری بود البته آن نرم افزار به صورت معکوس عمل می کرد؛ به طوری که این امکان وجود داشت تا از اندروید به ios سوییچ کرد. نرم افزار” انتقال به ios” یک نرم افزار اندرویدی است که به کاربر کمک می کند تا دفترچه تلفن، تصاویر و اطلاعات دیگر خود را به آیفون انتقال دهد. این نرم افزار یکی از سه نرم افزار اندروید ساخت اپل است که در کنار نرم افزار Apple Music و نرم افزاری که اسپیکر +Beats pill را کنترل می کند، وجود دارد.
این نرم افزار که شایعه ساخت آن به میان آمده، همین کار را برای کسانی که به دنبال تعویض آیفون خود به یک گوشی هوشمند اندرویدی هستند انجام می دهد. آنها به راحتی می توانند عکس ها، موسیقی ها، تماس ها و دیگر اطلاعات آیفون خود را انتقال دهند. ظاهراً ساخت این وسیله به دلیل فشار از جانب اپراتورهای مخابراتی مهم اروپایی بوده که نگران محدود شدن دارندگان آیفون هستند.

تا این لحظه، شرکت اپل این گزارش را تایید نکرده و هنوز به درخواست Business Insider برای اظهار نظر در این زمینه پاسخ نداده است. اما اگر این گزارش صحت داشته باشد، دقیقا برخلاف استراتژی جدید اپل محسوب می شود. به دلیل رشد و توسعه بازار گوشی های هوشمند در غرب، این شرکت بیش از پیش بر روی متقاعد کردن کاربرانی که تمایل به سوییچ بین این دو سیستم عامل هستند، تمرکز کرده است. اما ارائه یک راه خروج آسان از این بن بست به این کاربران، این استراتژی شرکت را به چالش کشیده است.
منبع: Businessinsider

0 پسندیده شده
محمدرضا مرتضایی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.