بازی Gears of War 4 با داستانی ستودنی می آید!

محبوبیت فرانچایز بی نظیر Gears of War بر هیچ کسی پوشیده نیست و بی شک می توان این فرانچایز را به عنوان یکی از بهترین بازی های تاریخ نام برد. همان طور که اطلاع دارید کمپانی مایکروسافت به همکاری اپیک گیمز مدت ها پیش نسخه اول بازی Gears of War را برای پلتفرم ایکس باکس 360 و کامیپوترهای شخصی منتشر کرد. پس از موفقیت این بازی مایکروسافت تصمیم گرفت تا نسخه های بعدی این بازی را به صورت انحصاری برای کنسول ایکس باکس 360 منتشر کند

به گزارش کلیک، سرانجام مدتی پیش استودیوی اپیک گیمز امتیاز این فرانچایز را به کمپانی مایکروسافت فروخت و در پی این کار کمپانی مایکروسافت نیز ساخت نسخه چهارم این بازی را به استودیوی تازه ساخت کوالیشن واگذار کرد. بسیاری از علاقه مندان و طرفداران این بازی از این اقدام ناامید شدند و به اعتقاد این افراد و گیمرها، استودیوی اپیک گیمز فرانچایز Gears of War را به خوبی تولید می کرد و با فروش امتیاز این بازی، از جذابیت این عنوان نیز کاسته خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

گویا این اعتقادات درست نمی باشند! به تازگی آقای کلیف بلزینسکی، طراح نسخه های پیشین بازی Gears of War، در شبکه اجتماعی توییتر با انتشار توییتی اعلام کرد که داستان نسخه چهارم بازی Gears of War بی نظیر و قابل ستایش است! ایشان در شبکه اجتماعی توییتر نوشت:

من چند دقیقه پیش با یکی از دوستانم که هم اکنون مشغول نوشتن داستان نسخه چهارم بازی گیرز آو وار است، صحبت کردم. دوست من اطلاعاتی در خصوص داستان این بازی را برای من بازگو کرد که طبق این اطلاعات، داستان نسخه چهارم این فرانچایز قابل ستایش خواهد بود.

پس از انتشار توییت اول آقای کلیف بلزینسکی، توییت دیگری نیز منتشر کرد که در این توییت ایشان اعلام کرد که از استودیوی کوالیشن بخاطر ساخت نسخه چهارم بازی گیرز آو وار حمایت خواهد کرد. ایشان ادعا می کند که بازی Gears of War 4 همانند نسخه های پیشین موفق خواهد شد و تمامی انتظارات گیمرها و طرفداران را برآورده خواهد کرد.

با این حساب، طبق پشتیبانی های طراح نسخه های پیشین این فرانچایز و تمجدید و ستایش این نسخه توسط آقای کلیف بلزینسکی، بی شک باید منتظر یک عنوان خارق العاده از سوی مایکروسافت و استودیوی کوالیشن باشیم.

در پایان لازم است بدانید که بازی بی نظیر Gears of War 4 برای اولین بار در نمایشگاه بزرگ E3 2015 به صورت رسمی توسط کمپانی مایکروسافت رونمایی و معرفی شد. در زمان معرفی این بازی شاهد شخصیت های جدیدی در بازی بودیم که متاسفانه هنوز اطلاعات زیادی درباره شخصیت ها و داستان بازی Gears of War 4 در دسترس نمی باشند. تاریخ انتشار نسخه چهارم بازی گیرز آو وار هنوز مشخص نشده است و طبق پیش بینی های انجام شده، این بازی در اواخر سال میلادی جاری به صورت انحصاری برای کنسول ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

مدتی پیش کمپانی مایکروسافت نسخه کالکشن این بازی را با نام Gears of War: Ultimate Edition برای کنسول ایکس باکس وان منتشر کرد تا علاقه مندان و طرفداران این فرانچایز در کنسول نسل هشتم این کمپانی، این بازی بی نظیر را تجربه کنند.

در انتها خبر، دیدگاه شما در خصوص داستان و بازی Gears of War 4 چیست؟ با توجه به تغییر استودیوی سازنده این بازی، نسخه چهارم این فرانچایز همانند نسخه های پیشین به موفقیت خواهد رسید؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را با دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

منبع: Attack of the Fanboyبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *