آمار سه ماه چهارم 2015 ال‌جی: فروش 15.3 میلیون گوشی هوشمند

|
۰ دیدگاه

کمپانی ال‌جی رسما اعلام کرد که طی ماه‌های اکتبر، نوامبر و دسامبر سال 2015 چیزی در حدود 15.3 میلیون نسخه گوشی هوشمند را به فروش رسانده است.

آمار ارائه شده از سوی این کمپانی کره‌ای در واقع آمار مالی رسمی مربوط به عملکرد این شرکت در سه ماه چهارم سال 2015 است. ال‌جی اعلام کرده که به طور کلی در سال 2015 توانسته 59.7 میلیون نسخه از گوشی‌های هوشمندش را در بازارهای جهانی به فروش برساند. این موضوع در حالیست که میزان فروش گوشی‌های هوشمند این شرکت در سال 2014 برابر با 59.1 میلیون نسخه اعلام شده بود. بنابراین ال‌جی توانست عملکرد خود را در این زمینه (عرضه گوشی) در سال 2015 نسبت به سال 2014 بهبود بخشد.

بنا به گزارش ال‌جی، میزان درآمده خالص بخش موبایل این کمپانی در سه ماه چهارم سال 2015 برابر با 3.78 میلیارد دلار بوده است. این درآمد خالص ال‌جی در سه ماه چهارم سال 2015 نسبت به درآمد خالص آن در سه ماه چهارم سال 2014 چیزی در حدود 0.4 درصد افت داشته است. با این وجود درآمد بخش موبایل ال‌جی در سه ماه چهارم سال 2015 نسبت به سه ماه سوم همین سال بهبود شایان ملاحظه‌ای داشته است و از نظر آماری چیزی در حدود 13 درصد افزایش یافته است. بنا به بررسی‌های انجام شده، ال‌جی افزایش درآمدهای خود در سه ماه چهارم سال 2015 را مدیون گوشی هوشمند وی 10 است. استقبال کاربران از این گوشی منجر شد که ال‌جی بتواند درآمدهای خود را در بخش موبایل افزایش دهد و از بحرانی که طی شش ماه میانی سال 2015 با آن مواجه بود رهایی پیدا کند.

اما آمار ارائه شده در بخش فوق تنها مربوط به فعالیت‌های بخش موبایل شرکت ال‌جی بوده که نسبت به سال 2014 افت کمی داشته، اما روند رو به رشدی را نسبت به ماه‌های پیش سپری می‌کند. آمار کلی ارائه شده در رابطه با فعالیت‌های ال‌جی الکترونیک نشان می‌دهد که درآمدهای این کمپانی در سه ماه چهارم سال 2015 نسبت به سه ماه چهارم سال 2014 افتی در حدود 117 میلیون دلار داشته است.

منبع: gsmarena

0 پسندیده شده
امین رضائیان
امین رضائیان هستم. 25 ساله و دانشجوی ارشد رشته‌ی عمران - مهندسی زلزله، فوق‌العاده علاقمند به دنیای دستگاه‌های هوشمند به ویژه موبایل و تبلت، تقریبا 4 سالی میشه که به طور حرفه‌ای تو زمینه‌ تولید محتوا، پشتیبانی رسانه‌ای و نگارش مقالات اختصاصی حوزه‌ موبایل، تبلت و اجزای سخت افزاری تشکیل دهنده‌ این محصولات فعالیت دارم. امیدوار هستم که بتونم تجربیات خودم رو به شکل کاربردی در اختیار شما عزیزان قرار بدم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.