10 چیزی که نباید از اینترنت بخریم ( قسمت هفتم)

|
۰ دیدگاه

مطمئنا حیوانات خانگی از آن دسته علاقه مندی هایی هستند که این روز ها خبرهای خرید و فروش آن ها تقریبا فضای وب را پر کرده است! آیا حاضرید سگ مورد علاقه خودتان را از اینترنت بخرید و درب منزل تحویل بگیرید!؟

کلیک- به سرپرستی گرفتن یک حیوان خانگی می تواند تصمیم بزرگی در زندگی افراد باشد؛ به خصوص زمانی که بتوان از طریق اینترنت به راحتی آنان را خریداری نمود.اگر شما مدت زمان بسیاری را صرف تماشای حیوانات زیبایی که نیازمند سرپناه اند می کنید این حیوانات می توانند نظر شما را جلب کنند تا آن ها را خریداری نمایید.شما می توانید این حیوانات خانگی را درب منزل خود تحویل بگیرید که شاید این مسئله کمی برایتان عجیب باشد!

این روش بهترین روش برای خرید حیوانات خانگی نخواهد بود چرا که حتما باید درباره فروشنده آن اطلاعاتی داشته باشید.گروه های قابل اعتماد امداد و نجاتی وجود دارند که این حیوانات نیازمند را درصورت عدم زندگی در شرایط مناسب، به مکان های مناسب انتقال می دهند.ما تنها در این شرایط شما را به خرید آنلاین این حیوانات تشویق می کنیم که از این امر اطمینان کافی داشته باشید؛ در غیر این صورت ممکن است این حیوانات در شرایط بدی نگه داری شده باشند که این امر خود باعث به وجود آمدن بیماری در آنان می شود.هم چنین تعدادی افراد به صورت آنلاین مسئولیت پرورش این حیوانات را بر عهده دارند اما متاسفانه کلاهبرداران و مسئولین پرورش قلابی فراوانی نیز در پشت صحنه وجود دارند.این امر ضروری است که به صورت حضوری با پرورش دهنده ملاقات داشته و از تجهیزات آنان بازدید کنید تا از صحت اطلاعات راجع به حیوان و همچنین سالم بودن محیط پرورش آن مطمئن شوید.اگر این امکان برای خرید فراهم نمی شود، پروسه خرید را متوقف کرده و آنان را به اداره کسب وکار گزارش و اطلاع رسانی کنید.هرگز از یک دلال نا مطمئن حیوانات، چه به صورت اینترنتی و چه به صورت حضوری خریداری ننمایید.

منبع : howstuffworks

0 پسندیده شده
محمدرضا رشیدی
محمدرضا رشیدی هستم. دانشجوی کارشناسی فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد نجف آباد و مدرس زبان در موسسه جهاد دانشگاهی واحد اصفهان .حدود 5 سالی هست که در زمینه ترجمه و ویرایش مقالات مجلات اینترنتی فعالیت می کنم و کتاب هایی رو هم ترجمه کردم که به صورت اینترنتی منتشر شدند که بارز ترینشون کتاب امنیت گوگل بود. حالا هم این افتخارو دارم که در خدمت شما عزیزان خوانندگان مجله اینترنتی کلیک باشم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.