پرشین گیگ فیلتر شد

|
۳ دیدگاه

ساعاتی قبل آپلود سنتر پر سابقه و قدیمی پرشین گیگ از دسترس خارج شد.

به گزارش کلیک، پرشین گیگ جزو قدیمی ترین آپلود سنترهای ایرانی محسوب می شود و خدمات مختلفی را در زمینه میزبانی داده و هاستینگ ارائه می کند. محبوب ترین سرویس پرشین گیگ خدمات آپلود رایگان فایل آن بود که فضای چند گیگابایتی به صورت ابری و رایگان برای آپلود انواع فایل در اختیار کاربران قرار می داد.

اما ساعاتی پیش، پس از مراجعه به سایت آن با صفحه معروف مصادیق مجرمانه روبه رو شدیم که نشان دهنده از دسترس خارج شدن سایت پرشین گیگ بود.

طبق اخبار غیر رسمی این سرویس دهنده بارها تذکراتی را مبنی بر کنترل فایل های آپلود شده توسط کاربران را دریافت کرده بود ولی مسئولین آن توجهی نسبت به این مسئله نشان نداده اند. همین موضوع باعث شده که کارگروه تعییین مصادیق محتوای مجرمانه تصمیم بر مسدود سازی این سایت تا اطلاع ثانوی را اتخاذ کنند.

persiangig-1

فعلا جزئیات بیشتری از دلایل مسدود سازی این سرویس و یا احتمال باز شدن مجدد آن در دسترس نیست ولی از آنجایی که در گذشته نیز اتفاق مشابهی برای آپلود سنتر های دیگر روی داده است، در صورتی که مسئولین پرشین گیگ نسبت به رفع نگرانی ها اقدام نکنند باید برای همیشه با کاربران خود خداحافظی کنند.

گزارش اختصاصی کلیک

0 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

۳ دیدگاه

توسط: قائم

سایت من همه عکساش رو پرشین گیگه – فکر ما رو چرا نکردن فیلتر کردن – حداقل دو هزار نفر هم روزانه میان تو سایتم – فکر اونا رو چرا نکردن ؟ این همه آدم چرا نادیده گرفته شدن ؟

توسط: ali

واقعا متاسفم واسه اینا چه فکری کردن واسه خودشون چرا فیلتر میکنن آقا کلی اطلاعات ما رو فیلتر کردن آخه چه کاریه ….

توسط: علی

من از سرویس پولی پرشین گیگ استفاده میکردم… الانم که ارور 404 میده سایتش

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.