سامسونگ اپلیکیشن هایش را به اپ استور می برد!

|
۰ دیدگاه

به نظر می رسد که سامسونگ با نرم افزار های خود، جای پای گوگل گذاشته است.همان طورکه در خبرها منتشر شده این شرکت به دنبال طراحی و پیاده سازی تمامی برنامه های خود بر روی یک پلت فرم می باشد.

به گزارش کلیک، چندی پیش گوگل تمامی برنامه های خود را در آی او اس در دسترس قرار داد و اخیرا Android Wear را نیز به این پلتفرم آورد.در حالیکه سامسونگ مدت ها پیش از ایجاد امکان بهره برداری از Gear S2 در آی او اس خبر داد. به نظر می رسد که این شرکت اپلیکیشن های بیشتری را نیز به آی او اس، سیستم عامل شرکت رقیب یعنی اپل، خواهد برد!

ممکن است برخی افراد تعجب کنند که چرا سامسونگ می خواهد تمامی برنامه های خود را در سیستم عامل آی او اس پیاده سازی کند.جواب این سوال می تواند مشابه با دلایل گوگل برای انچام این کار باشد.آی او اس یک پلت فرم کوچک نیست و علاوه بر این، امروزه کاربران، آی او اس و آندروید را در کنار یکدیگر استفاده می کنند.بنابراین چرا آنان نتاونند برنامه های خودشان را بر روی آی او اس نیز پیاده سازی کنند؟ در حالیکه سامسونگ هنوز با اجرایی شدین این امر موافقت نکرده است، به نظر می رسد به زودی شاهد روی کار آمدن Gear Fit Manager ، علاوه بر اپلیکیشن S Healthباشیم. نرم افزار Gear Fit Manager برای آن دسته از کاربرانی ارائه خواهد شد که دارنده دستگاه Gear Fit هستند که سامسونگ در 2014 رونمایی کرد.این اپلیکیشن به آن ها اجازه می دهد تا اپلیکیشن های زیادی را بر روی این دستگاه دانلود کنند. در حالیکه S Health به کاربران این امکان را می دهد تا قدم های خود،کالری های به دست آمده و مصرف شده و حتی میزان خواب را اندازه گیری نمایند.

این شرکت هم چنین در حال کار کردن بر برنامه دوربین هوشمند برای سیستم عامل iOS است.بروز رسانی ها نشان می دهد که این شرکت در پی ایجاد یک واسط کاربری بسیار نوین برای این اپلیکیشن است.این برنامه ها این امکان را به کاربران می دهند تا تصاویر و ویدئو ها را کپی کنند و همچنین آن را به تبلت ها و اسمارت فون ها متصل کنند تا به عنوان یک ویو فایندر از راه دور از آن استفاده شود .علاوه بر این، سامسونگ در حال  به ارمغان آوردن امکان پشتیبانی آی او اس از گلکسی ویو است. بنابراین، آن دسته از کاربرانی که آیفون دارند می توانند با وجود امکانات کنترل از راه دور و اپلیکیشن های Family Square، از تبلت بزرگ سامسونگ یعنی گلکسی ویو که چند ماه پیش رونمایی شد نهایت استفاده را ببرند.

در حال حاضر مشخص نیست این اپلیکیشن ها در چه تاریخی در اپل استور قرار خواهند گرفت اما شایعات حاکی از آن است که کاربران می توانند تمامی این برنامه ها را تا پایان سال در اپل استور بیابند.

منبع : androidheadlines

0 پسندیده شده
محمدرضا رشیدی
محمدرضا رشیدی هستم. دانشجوی کارشناسی فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد نجف آباد و مدرس زبان در موسسه جهاد دانشگاهی واحد اصفهان .حدود 5 سالی هست که در زمینه ترجمه و ویرایش مقالات مجلات اینترنتی فعالیت می کنم و کتاب هایی رو هم ترجمه کردم که به صورت اینترنتی منتشر شدند که بارز ترینشون کتاب امنیت گوگل بود. حالا هم این افتخارو دارم که در خدمت شما عزیزان خوانندگان مجله اینترنتی کلیک باشم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.