گارانتی خرید برنامه های اندرویدی در مایکت

|
۰ دیدگاه

بهترین برنامه ها و بازی های اندرویدی را برای اولین بار در ایران از مایکت با گارانتی دریافت کنید.

مایکت با همکاری توسعه دهندگان اپلیکیشن های اندرویدی ایرانی سرویس جدید “مای گارانتی” را ارائه کرده است.در این سرویس شما می‌توانید برنامه خریداری شده را در صورت عدم رضایت ، به هر دلیل،پس داده و هزینه پرداخت شده نیز به حسابتان بازمی‌گردد.

فروشگاه اندرویدی مایکت که در طول چهارسال گذشته خدمات متنوعی را به کاربران عرضه نموده، این سرویس را در راستای اطمینان بخشی هر چه بیشتر نسبت به کیفیت برنامه ها و احترام به شخصیت کاربران ایرانی آماده کرده است.

با توجه به بررسی دقیق و تک به تک برنامه های منتشر شده در مایکت، هم اینک می توانید با اطمینان خاطر از تمامی برنامه های ایرانی و خارجی منتشر شده در مایکت – که بالغ بر 60 هزار عنوان می شود – استفاده نمایید و در صورت نیاز به برنامه یا بازی، با اعتماد کامل و بدون هرگونه ریسک، آن را خریداری نمایید.

برای استفاده از همه خدمات مایکت، آخرین نسخه اپلیکیشن مایکت را دریافت و بر روی گوشی اندرویدی خود نصب نمایید.

0 پسندیده شده
توحید قهرمانی
سردبیر رسانه دانش و فناوری کلیک. عاشق رسانه و وب و مدت هاست که با رسانه های مختلف کشور در زمینه های تولید محتوا و مشاور جذب مخاطب همکاری دارم. کلیک برای من و همه اعضای تیم، زندگی سومه و تمام تلاشمون اینه که شما رو از به روزترین مطالب و اخبار دانش و فناوری آگاه کنیم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.