رکود و کساد حاکم بر بازار موبایل داد فعالان بازار را درآورد!

|
۰ دیدگاه

با وجود آن که احساس می شد استقبال مردم از بازار گوشی های جدید، بازار موبایل را رونق دهد اما برخلاف تصورها، بازار موبایل نیز دچار کسادی شد که در طی ماه های گذشته گریبان محصولات فناوری، انواع رایانه ها و سایر تجهیزات مرتبط به آن ها و لپ تاپ را گرفته است.به گزارش کلیک، رییس انجمن فروشندگان سیم کارت و تجهیزات جانبی موبایل، عنوان کرد: علیرغم آن که فعالان این عرصه برای جلب رضایت مشتریان، حتی در زمانی که بازار دچار نوسانات ارزی بود قیمت گوشی های تلفن همراه را بالا نبردند و با کمترین سود محصولات را عرضه کردند اما این عرصه نیز دچار کسادی شد.

فروتن افزود: فروشنده و مصرف کننده اگر بدانند که با ثبات نرخ ارز، در آینده تغییری در شرایط ایجاد نمی شود، احتمال رونق گرفتن بازار بیشتر است.

وی با عنوان کردن این موضوع که این شرایط قبلن هم وجود داشته گفت: به نظر می رسد عدم جذابیت های کافی باعث این کساله است و شاید بهتر شدن شرایط به یک شوک نیاز دارد.

فروتن هم چنین اظهار امیدواری کرد که لغو تحریم ها در آینده نه چندان دور موجب بهبود شرایط شود.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.