انتقال فناوری روز دنیا از طریق ورود سرمایه گذاری خارجی در ایران

|
۰ دیدگاه

واعظی خبر داد: بازار کشورهای خارجی برای تولیدکنندگان داخلی بخش فناوری اطلاعات باز می شود.به گزارش کلیک، پس از بازگشت هیات دولت از سفر به ایتالیا و فرانسه، وزیر ارتباطات عنوان کرد: از این پس سرمایه گذاری خارجی در کشور به صورت مستقیم انجام می گیرد که همراه این سرمایه گذاری ها انتقال فناوری هم صورت خواهد گرفت که صرف تحقیق و پژوهش در حوزه بومی خواهد شد.

واعظی گفت: این برنامه ها براساس سیاست های مقاومت اقتصادی طراحی شده اند.

وی بر حضور بخش های خصوصی کشور در قرارداد با کشورهای مختلف تاکید کرد و گفت: بازار کشورهای خارجی برای تولیدکنندگان داخلی بخش فناوری اطلاعات باز می شود.

واعظی در آستانه دهه فجر، برای افتتاح شبکه اینترنت پرسرعت برای 1361 روستا، به استان سیستان و بلوچستان سفر کرده است. وزیرارتباطات در ابتدای این سفر با نماینده ولی فقیه و امام جمعه این استان، آیت الله سلیمانی، دیدار کرد و به گفتگو پرداخت.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.