جی میل بیش از یک میلیارد کاربر دارد

|
۰ دیدگاه

سرویس جی میل از مرز یک میلیارد کاربر گذشت. مدیر اجرایی گوگل، ساندار پیکای، این خبر را امروز در کنفرانس گوگل و آلفابت اعلام کرد.

به گزارش کلیک، این هفتمین سرویس گوگل است که به این مرحله می رسد. جی میل بعد از اندروید، مرورگر کروم، نقشه های گوگل، یوتیوب و گوگل پلی، حالا بیش از یک میلیارد کاربرد دارد.

سرویس ایمیل گوگل که در آوریل 2004 به کار افتاده بود، از اولین سرویس هایی بود که فضای ذخیره سازی بزرگی را به کاربران اختصاص داد و جستجو در صندوق ورودی نامه ها را به ویژگی های خود اضافه کرد. همچنان که محصولات گوگل مانند buzz ،wave و گوگل پلاس ناموفق بودند اما جی میل موفقیت زیادی به دست آورد؛ حتی در زمانی که سرویس آن برای کاربران جدید تنها از طریق داشتن دعوت از طرف یک کاربر قدیمی می توانست فعال شود.

با گزارش 900 میلیون کاربر در ماه می 2015، این جهش در تعداد کاربر ها می تواند مربوط به نرم افزار هایی مانند Inbox در  آی او اس  و اندروید و یا تلاش ها در زمینه افزایش تعداد کاربران در کشور هایی مانند هند باشد.

منبع : popsci

0 پسندیده شده
سیمین حمیدی
سیمین حمیدی هستم. فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار و دانشجوی ارشد صنایع دانشگاه شریف. ترجمه و سر در آوردن از اخبار و تازه های علم و تکنولوژی تقریبا تبدیل به یکی از برنامه های روزانه من شده. امیدوارم حاصل کارم برای خواننده های کلیک هم مفید باشه.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.