اپیزود بعدی جنگ ستارگان در فضا فیلمبرداری می شود

|
۰ دیدگاه

از فستیوال فیلم Sundance اخبار جالبی درباره اپیزود نهم جنگ ستارگان به گوش رسیده است.با کلیک همراه باشید.

به گزارش کلیک، ابتدا شنیده شد که کالین ترورو (Colin Trevorrow) اعلام کرده که قسمت بعدی جنگ ستارگان قرار نیست با دوربین دیجیتال فیلمبرداری شود و روی نگاتیو ضبط خواهد شد و حالا هم این کارگردان اعلام کرده که دوست دارد قسمت هایی از فیلم را واقعا در فضا تصویربرداری کند.

ترورو به هواداران گفت که ایده تصویربرداری چند صحنه IMAX در فضا را با استودیو مطرح کرده است. او می گوید: هنوز جواب قطعی نگرفته ام اما IMAX تجربه این کار را با مستند سه بعدی ایستگاه فضایی بین المللی دارد. لازم به ذکر است که IMAX که مخفف  IMAGE MAXIMUM است نام شرکتی بزرگ با زمینه فعالیتی فیلم و سینما و ابداع کننده سالن های سینمایی IMAX و نوعی قالب منحصر به فرد برای فیلم است. از ویژگی‌های این قالب می توان به اندازه بسیار بزرگ تصاویر و وضوح بالای آن ها اشاره کرد.

کریستوفر نولان هم درباره این ایده نظر داد و گفت که این کار حتما امکان پذیر است و فیلم بین ستاره ای (Interstellar) او هم صحنه هایی داشته که واقعا در فضا گرفته شده بودند.

منبع : techradar

0 پسندیده شده
سیمین حمیدی
سیمین حمیدی هستم. فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار و دانشجوی ارشد صنایع دانشگاه شریف. ترجمه و سر در آوردن از اخبار و تازه های علم و تکنولوژی تقریبا تبدیل به یکی از برنامه های روزانه من شده. امیدوارم حاصل کارم برای خواننده های کلیک هم مفید باشه.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.