وای فای شهری در ایران راه اندازی می شود

|
۰ دیدگاه

مدتی پیش خبرهایی اعلام شد که بر اساس آن شبکه اینترنت Wi-Fi به طور متمرکز برای تلفن ثابت و همراه، در دو شهر کشور راه اندازی خواهد شد.

به گزارش کلیک، اینترنت Wi-Fi که تاکنون در کشور استفاده می شد، به صورت متمرکز برای تلفن های ثابت و همراه نبود، اما خبرهایی اعلام شد مبنی بر اینکه شرکت مخابرات به دنبال خرید تجهیزات لازم برای راه اندازی این نوع شبکه است که تاکنون بخشی از این تجهیزات خریداری شده است.

داوود زارعیان، مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، عنوان کرد: شهرهای تهران، مشهد، قم و شیراز برای مرحله نخست اجرای طرح در نظر گرفته شده است. انتظار می‌رود تا آخر امسال دست‌کم بتوان مراحل اجرای کار را در دو شهر به اتمام رساند.
به گفته او و بر اساس اطلاعات نشریه ارتباطات همچنین وای فای آفلودینک امکان تازه در دست راه‌اندازی است و هزینه‌های استفاده از این خدمت براساس تعرفه‌های مشخص شده از مردم دریافت خواهد شد.
پس از راه اندازی این شبکه، شرکت مخابرات در کنار سایر ارائه دهندگان وای فای قرار خواهد گرفت تا در کل کشور، مردم بتوانند از این شبکه استفاده کنند.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.